+2 oy
1,402 göst.
Diğer kategorisinde (327 puan) tarafından

Camın önüne sokak kedisi geldi bizim kedi bildiğin delirdi ben de cama vurup dışardaki kediyi göndermeye çalışıyordum nasıl oldu bilmiyorum kolumu mahvetti artık evde beslemek istemiyorum diye eşime msj attım :((

image

image

37 Cevaplar

0 oy
(13,202 puan) tarafından
Lütfen evlat sahibi de olmayın o zaman belliki yeterli ebeveyn olamayacaksınız 
(25,224 puan) tarafından
Sokağa atmıcak ki birine vericek yada barınağa. Herkes bu kadar aşkla bakıyo olmak zorunda değil bence. Bakıyordur Bi zaman sonra bakmak istememiştir verir sen bu kadar aşkla bakıp sevdiğin için sana normal gelmiyor ama gayet normal bişey bana göre
(13,202 puan) tarafından
Sonuçta terk edecek mi edecek aşkla bakmayan almasın onların da duyguları var demek istiyorum ben de. Bugün canım istedi alayım yarın bırakayım değil işte bu olay bu kadar basite indirilmemeli.
(25,224 puan) tarafından
İşte buna herkes kendi karar verir biz bişey yapamayız. Ben sadece bunu ebeveyn olmayın lafın için yazdım canım. Şahsen ben hayvn sevmem bakmam da asla bunun ebeveynlikle alakası yok asıl demek istediğim buydu.
(13,202 puan) tarafından
Sırf bu yüzden sert tepki verdim bu konu bu kadar önemli umarım cana yazık olmaz da bebeğe yoldaş olur.
(25,224 puan) tarafından
Doğrudur cnm önemlidir bişey diyemem neyse
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından
Mart ayı yeni bitti napsın kedicik kendine birini bulmuş kovmuşsun o da hırsını almış :)))
(327 puan) tarafından
Kız yok çiftleştirdik üç tane yavrusu bile oldu yavrularını görmesi için 3 gün boyunca arkadaşıma bile bıraktım sevmiş algılamış bazı şeyleri ama demek hâlâ kızgınlığı geçmiyor
0 oy
(10,874 puan) tarafından
Evde tek kediye zaten tırnaklarını kestirin bacım. 
(327 puan) tarafından
Kesiyorum iki haftada bir ama bildiğin ısırdı kolumu
(10,874 puan) tarafından
O kedıye saldırmak ıstemıstır asıl o
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım bir kedi ile aynı evde olmayı düşünemiyorum asla :D 
(327 puan) tarafından
Amacım sizi korkutmak değildi inanın çok güzel kediyle yaşamak bu İlk defa başıma geldi e haliyle ben de doğacak olan bebeğime zarar verir mi endişesi içerisindeyim
(25,224 puan) tarafından
Yok canım ben zaten hayvn asla sevmem korkarım da zaten evde ne kedi ne kuş isterim  halamın yıllardır kedisi var inan cocuklugumdan beri evine sadece 1 kere gittim ne giderim kedili eve ne yemek yerim ne otururum içim almaz bikere.
0 oy
tarafından
Kedi sevmiyorum yaa dişarda beslerim sadece. kimse bişeye katlanmak zorundada degil gidip isteyen birine vere bilirisn, yok kedi bakmazsan evladada bakamazmişsin Allahım şuan okadar sinirliyim ki yorumlara..... 
(327 puan) tarafından
Evet baya linçlediler
(1,267 puan) tarafından
Sende fazla abartmissin canım, nasıl bir canın hakkına nasıl giriyorsun anlamış değilim, evet kediden bahsediyorum can diye. besleme, at sokağa, bebeğine zarar verir diyerek bir kedinin hakkına girmis oluyorsun hiç okumadın mi orda burda evcil hayvanlarla büyüyen bebeklerin ne kadar olumlu yönde geliştiğini ? Yok heralde, sevmiyor olabilirsin de seven insanı da soğutma bi zahmet, asıl hayvanlarla insanları ayıran zihniyete sinirliyim ben şuan
tarafından
Ben kişinin hayatını bilemem kim neyi seviyor sevmiyor benide ilgilendirmez Kimseyi de soğutmuyorum ben okuduğum şeye bakarak yazdım iyide yaptım
(1,267 puan) tarafından
Yazmamissin ki sen adeta Abdülhamit'i savundun olayına döndürmüssün olayi hızını alamayıp post bile yayinlamissin :D
tarafından
Evet diyorum ya iyi yaptım sakıncası mı var?
0 oy
tarafından
Boşuna demiyorlar kedi nankördür diye 
(327 puan) tarafından
Köpekler kadar sadık kalmıyorlar diyelim
tarafından
Aynen öyle diyelim
0 oy
(10,016 puan) tarafından
Oo daha ilk darbede hemen gonderecekmisin. Dusunki çocugun yaramazlik yapmis onu nasil gondericeksin. Bu kedilerin dogasinda var yani. Annem 4 yildir bakiyor ve asiri asi bi kedi annemin butun bacaklari kollari boyle arada bizede yapiyor ama hic gondermeyi dusunmedi. Evladim diyo ona
(327 puan) tarafından
İlk tırmalama değildi eşimi defalarca kez çizip ısırdı ama bana hiç yapmazdı yatağıma defalarca işedi daha yeni evli olmama rağmen bütün koltuk kenarlarını mahvetti deri olduğu için hem de ben ona tırmalama tahtası yapmama rağmen ama yine de bişey demedim bu sefer doğacak bebeğim için endişeleniyorum
0 oy
tarafından
Ya kıyamam iyi çizmiş mutlaka pansuman yap büyük ihtimal kediye saldırıyorum diye sana saldırdı bende çok kez kedi şiddetine maruz kaldım  ") ama çok seviyorum hay van ları kedi köpek vs çok severim benimde vücudumun çeşitli yerlerinde kedi cirmiklari var 
0 oy
(119,231 puan) tarafından
bayagi derin tirmalamis
0 oy
(3,053 puan) tarafından
İnanılmaz gereksiz yorum var ya canım benim evet bende******n delisiyim kediyi sevmem köpek benim için ayrı kedi nankör derler sen ye içir öbür tarafta yapmadı dermiş öyle bir hikaye var herneyse geçmiş olsun bence başka bir aileye yada barınağa gönderin yarın öbür gün bebeğin dogacak her dakika başında olaman kedi bu tırmanır bişey yapar uykudayken bebeğin çok korkar Bence iyi düşünün
(3,452 puan) tarafından
Petshop cins kedi değilse almaz
(3,053 puan) tarafından
Ki kadın vermek istiyor haklı yarın birgün bebeği olucak
(3,053 puan) tarafından
Okadarini bilemiycem canım.
(327 puan) tarafından
Merak etmeyin hiç bir yere vermeyiz biri sahiplenmek isterse olabilir ama başka türlüsü benim de içime sinmez ha arkadaşın dediği gibi ben mecbur bebeğim için endişelenmek zorundayım
(3,053 puan) tarafından
Aynen öyle canım bebeğini düşünmen gerek ve bebek geldi zaman kiskanadabilir bu sefer ona zarar vermek ister Allah korusun
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım valla evde hay.van bakmaya karşıyım lincleyen buyursun eve haps ediyolar hayvanları sonrada saldırganlasiyor onlar evladın için korkuyorsun bence haklı bir korku bu seni burda vicdansız ilan etmişler resmen 
(327 puan) tarafından
Allah biliyor ya kimin vicdanlı kimin vicdansız olduğunu o bana yeter ben sadece karnımdaki sabi için korkuyorum nasıl olur ikisini bir arada büyütmek onu hiç bilmiyorum
0 oy
(78 puan) tarafından
Tetenos aşısı ol hemen
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim ya
0 oy
tarafından
Ben zaten karsiyim evde hayvanin işi ne bahçen olsa neyse 
0 oy
(1,850 puan) tarafından

Hadi kedi seni cirmaladi onu anladik eşine niye msj atiyon bacim adam napsin cirmaladiysa :Do zaman başta beslemeyecektin simdi hayvanı nereye atiyon 

0 oy
(671 puan) tarafından
Yorumlara bak ya hamile bir kadına ne kadar da tepki vermişler kendileri senin yerinde olsalar ne yaparlardı acaba bu insanlar ne kadarda insanı yeriyorlar bence esas onların yaptığı saçmalık kedi zaten bı sokak hayvanidir yok efendim neymiş dışarıda araba carparmis yasayamazmis böyle saçmalık da görmemiştim yani evde besleme canım kediyi ben evde hayvanı hiç sevmem 
0 oy
(17,723 puan) tarafından
Baya kötü olmuş harbiden besleme korkunç

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 187 göst.
26 Mart 2024 Aile kategorisinde Tanszuuu (95 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 228 göst.
22 Nisan 2022 Aile kategorisinde Gammmze (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 194 göst.