0 oy
101 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından
Kızlar 34+3 günlük hamileyim geç döllenme erken doğum riski de var gelişiminde enson  bir hafta geriden geliyordu ama 3 gündür değişik ağrı ve sancı gibi yaşıyorum sol bacagımdan kalcama dogru sancı oluyor bide bacaklarımın arası ağrıyor adım atamıyorum randevu aldım ama ayın 15 de randevum böyle bir durumla karşılaşan oldumu ne yapmam lazım dinlenmeye çalışıyorum ama 11 aylık oğlum var tam hiperaktivit döneminde peşinden koşturuyor

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normal aslında canım bu zamanlarda yalancı sancılar kasılmalar başlar çatı ağrısı olur benmde aynı bende de erken doğum riski oluyor hep geneliklerimde bunda da yine 30 haftalık di sancim oldu igm ederim durdu doktor ama bu çatı ağrısı sancılar ve kasilmalar bitmiyor düzenli olmadığı sürece belli aralıklarla sancı  gelip gitmediği sürece bir şey olmaz inşallah 
(102 puan) tarafından
İnş cnm ya evet ara sıra giriyor sancı ve ağrılar ama nefesimi kesiyor
tarafından
Benimde aynı hareket etmek tam bir eziyet inanki hele yere eğilmem gereken bir durum olduğunda allah canımı aliyo "D kazasız belasız doğururuz inşallah vakti saatinde
(102 puan) tarafından
Amin inşallah canım ya
-Reklam-
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Canım kader ortagimsin benim haftam daha küçük ama aşırı ağrı çekiyorum bugün gece 3ten beri uyuyamadım uzansamda geçmiyor eşimi bekliyorum acile gitcem sende ihmal etme gozuk bı acile ne olur ne olmaz
(102 puan) tarafından
Cnm gittiğimde nst bağlıyorlar sancı yok diyip gönderiyorlar ultrason bile bakmıyorlar test yapmıyorlar
(3,099 puan) tarafından
Devlete gidersen öyle canım ilgilenmiyorlar bende devlete gidicem acile biyer var özel ucuz acili bakmıyor diğer özelde pahalı test mest isteseler dünya para devlete gitcem ama inşallah ilgilenirler bizim burdaki kadın doğum hemsireleride parmak atmaktan başka bişey bilmiyor çok afedersin
(102 puan) tarafından
Aynen valla cnm haklısın
0 oy
tarafından
Randevu gününü beklemek zorunda değilsin cnm doğumhane aciline gidebilirsin 
(102 puan) tarafından
Cnm oğlumdada böyle oluyordu gidiyordum nst bağlıyorlar sancı yok diyip gönderiyorlar ultrason cihazından bile bakmıyorlar test yapmıyorlar bide çatı muanesinde öyle hızlı yapıyorlar ki can acıtıcı
tarafından
Doğumun yakın zaten sancilanman normal cnm
(102 puan) tarafından
Korkuyorum da erken doğum olur diye
tarafından
Inşallah olmaz cnm. Haftan o kadarda erken değil artık sancıların olacak
(102 puan) tarafından
Evet erken doğum olmasından korkuyorum cnm

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 562 göst.
27 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde Birmeraklıanneyim (332 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 238 göst.
0 oy
0 cevap 28 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Merve.01 (213 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 145 göst.
15 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Rabianur (762 puan) tarafından soruldu

379,068 soru

11,345,839 cevap

34,812 kullanıcı

...