0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar şükür diplomamı aldım şimdi üniversite sınavına hazırlanıyorum açıktan iki yıllık dusunuyorm o yüzden sadce tyt calsiiyorm okuyan yada okumuş olan varmı onerilernz varmı ? 

7 Cevaplar

0 oy
(260 puan) tarafından
Evet ben istanbul üniversitesi çocuk gelişimi okuyorum açıktan liseyide açıktan bitirdim bir kızım. Var iki yaşında ikinciye bir ay kaldı doğuma ama onuda aradan çıkarıyorum sırada ehliyet var ikinci hanımefendi gelsin sonra o
tarafından
Bende acikktan bitirdim liseyi canım bendede iki tane kız var çok şükür öyle böyle bitti çocuk gelişimi sen mi istedin puanına göre mi seçtin ? Sınav soruları çok zormuydu birde ? Bende üni sinavindan sonra ehliyet düşünüyorum :)
(260 puan) tarafından
Resmen birbirimizin hayatı aynı;)))evet ben istedim aslında vaktiyle sınava girdim gıda mühendisi kazandım ama aile göndermedi sonra açıktan tekrar meslek lisesine gittim gizli gizli muhasebe okudum :)))) üni sinavina doğru aklıma çocuk gelişimi yattı ilk tercihimdi tuttu başka bölüm seçtim diye puanım kırılmasına rağmen
(260 puan) tarafından
Benim için çok zordu 12 saat çalıştığım dönemde zarzor hazırlandım okadar kafa yakan sorular var ki özellikle sizelde anlama yoruma dayalı yani sorunlu bizim dönemde 4/5 soru hatalı diye iptal edildi okadar saçma bir sene olmuştu ama tavsiyem çok kitap oku bol bol kitap oku başka birşey yapmadan sozeli geçersin matematik bölümüne çalışman lazım çok zor sorular ama şöyle birşey var bir çocuğa bakmak kadar asla zor değil yani ben 10 kere sınava girebilirim kızıma baktığım bir gün ki enerjim ve yorgunluğum karşılığı olamaz ;))) biz kadınlar bunları hergun yapıyoruz sınav ne ki tirt biraz çalışsan gecersin ben de yıllardır ehliyete Cesaret edemiyorum ya
tarafından
Bende isde lisede cahillik bölümünü degistirmediler diye okulu bırakmıştım sonra çok üzüldüm pişman oldum bitti şükür calisiyorm iyi kötü benim sozelim herzmn iyiydi sayısal yok bendede büyük kızım laftan anliyorda küçük öğlen ilk uykusna yattmi videolar dinliyorm konu anlatımlı telfna 3 tane uygulama indirdim ordan soru cozuyordm ben kafamda bölüm secemedm daha aslında polislik istiyorduk eşimde çok istiyordu ama sanırım 1 yıl yaş farkıyla kaciricm şuan 23 yaşındayım polisliğe kadın alımı 24 u doldurmamas olması lazm ben 2022 de giricm sınava sanırım kabul olmaz bölüm konsnda çok kararsizin
(260 puan) tarafından
Polislik tahmin ettiğimiz kadar kolay değil ya iki kuzenim girdi biri spor sınavında kaldı biri de çocukken geçirdiği dandik basit bir amilyat aslında amilyat olarak bile geçmiyor onda kaldı kardeşim bunları bildiği için direkt askeriye sınavına girdi güvenlik soruşturmasında rahmetli dedem baraj emeklisi bir muh kavgası var az kalsın ondan kalıyordu zarzor bir şekilde dedemin suçsuzluğunu ispatladik uzman çavuş şimdi rütbe yükselticek yada bırakıp bekçi olacak ama sana tavsiyem bekçiliği de araştır iyi şartları durumu vardı çocuklarla çok zor ama yapılamayacak birşey değil millet memurum isim gitmesin diye yeni doğan bebeğini parayla bakıcıya bırakıp gidiyor yani mevlam bir yerde güç veriyor sozelin iyiyse kpss de gir derim yüksek puan yaparsanız hademe olarak bile girseniz yeter devlette şöyle bir sistem var hademe olarak bile başlasan rütbe yükseltebilirsin sınavlarla dipten müdürlüğe gelen tanıdıklarım var
-Reklam-
0 oy
(60 puan) tarafından
Evet ben okuyorum şuan son dönemindeyim 2 yıllık benim de 
tarafından
Hangi bölümü okuyorsun canım nasıl üni sınavı çok zormuydu ?
(60 puan) tarafından
Çocuk gelişimi okuyorum canım evet bu pandemiden sonra çok zorlamaya başladılar
tarafından
Nasıl çocuk gelişimi peki memnunmsn canım iyki secmisim diyormusun açıkçası ben yapabilcgi bir meslek olsun istiyorm çok erken yaşta anne oldm şuan 23 yaşındayım 5 yaşında bı kızım 10 aylık birde kız bebeğim var çocuklardan çok bunalmış durumdayim o yüzden hiç çocuk gelişimi düşünmedim bölüm konsnda hiç karar veremedm
0 oy
(135 puan) tarafından
Ben okuyorum canım bu hafta sınav haftası zor oluyor walla 
tarafından
Üni sınavı zormuydu canım hangi bölüm okuyorsun birde mesela günde ne kadr calisiyordn sınav icin
(135 puan) tarafından
Ilahiyat okuyorum canım çok zor sınavlar 1 aydır çalışıyordum
tarafından
Ben daha bölüm secemedm kendime ama 2 yıllık istiyorm sadce tyt ye giricem onuda 2022 de Haziran da giricm bu sınava değil malesf kızım çok kuvucj konuları yetistiremem diye seneye erteldm şimdiden başladım calsmaya
0 oy
(406 puan) tarafından
Anadolu aöfteyim bende ama ben sınavsız okuyorum tabi 2. Üni olduğu için sınavla nasıl olur bilmiyorum pek
tarafından
Hangi bölümü okuyorsun canim
0 oy
(4,700 puan) tarafından
İnşallah haftaya benim de iki yıllık ilahiyat bitecek :) valla bizi kurtaran online sınavlar oldu kocis sağolsun 
tarafından
O online sınavlar benmde çok işeme yaradı :) üni sınavı çok zormuydu cankm mesela günde ne kadr calsiyordun
(4,700 puan) tarafından
Valla kuzum ben bu iki sene de online işime yaradı benim eşim zaten Mısır'da falan yaşamış iki sene Arapçası İslami ilimleri falan süper olduğu için o girdi :) çok çalıştığım söylenemez
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Atatürk üniversitesi lisans tamamlama okuyorum 3.siniftayim acil yardım ve afet yönetimi
tarafından
Bölümünden memnunmsn canım seninki 4 yıllık sajirim
(2,862 puan) tarafından
Ben ön lisans mezunuyum iki daha okuyup lisans mezunu olacam inşallah :) bu sene kayıt yaptırdım pandemiden dolayı sınavlar online oluyor geçen dönem hep 100 aldık :D şimdi de kopya çekerek yapıyoruz :))
0 oy
tarafından
Okudum hala okuyorum seneye bir daha kayıt yapıp bir daha okucam :) 
tarafından
Okumaktan güzel birşey varmı ya :) bende çok seviyorm şimdiki aklım olsa deli gibi ders çalışırdım şimdi bebeklerden fırsat bulmaya calisiyorm bir tanesini bitrsem şükür edicm
tarafından
45 yaşından sonra görümcem mezun oldu çalıştıktan sonra bitirirsin hiç çalışmaz san yotubede ders anlatımlarını dinle
tarafından
Calisiyorm kuzum ben 2022 Haziran da giricm şimdiden başladım calsmaya hergun bir dersn konusunun dinliyorm YouTube dan hocalardan programlarda test çözüyorum kaynak kitabı alicm yakın zamnda inşallah birde daha bölüme karar vermemdm ama iki yıllık tyt istiyorm sadce inşallah kazanıp mezun olabilirm
tarafından
Olursun inşallah hevesli olduktan sonra

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 50 göst.
8 Nisan 2023 Kültür-Sanat kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
15 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Mislimisli003 (3,895 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 281 göst.
13 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Metmett (28 puan) tarafından soruldu
+1 oy
1 cevap 223 göst.
26 Mart 2022 Diğer kategorisinde Esma Han (603 puan) tarafından soruldu

381,489 soru

11,421,526 cevap

34,977 kullanıcı

...