0 oy
338 göst.
Aile kategorisinde (2,352 puan) tarafından
Kizlar kusura bakmayin kafanizi belki sisircem ama dertlesmek istedim hamile kalmadan once esim benle cok ilgiliydi yani afedersiniz ama iliskimiz bile duzenliydi hep isterdi kendisi ama simdi cok isteksiz ne zaman yakinlassam hep bi bahaneler hamileyim diye bahanesi oldu ama hamilelikten degil bence bu bahaneler artik beni begenmiyo gibime geliyor carsiya bile gezmeye tek basina cikiyo benim bi gittigim yer hastane oda tek basima kontrolume gidiyorum carsiya gidelim diyorum yasak var korona var diyo yasak hergun yok ya yeminle biktim artik evliligimiz sadece kagit ustu gibi hamilelikte zaten cinsel istek cok oluyo bilirsiniz bendede ayni neden bana yakin olmuyosun diyorum yorgunum o bu hep bi bahane hep bi yalan dolan 

2 Cevaplar

0 oy
(2,565 puan) tarafından
Belki bebege bişey olacak diye endişe ediyodur cnm 
(2,352 puan) tarafından
Yok canim sadece onla kalmiyo ki eve gelince hatir hal sormak opmek bile yokki
(2,565 puan) tarafından
Karşına alıp konuşmayı denedin mi
(2,352 puan) tarafından
Cok denedim ama yorgunum diyo koca gun calisiyom diyo cumartesi pazar evde kaliyo
(2,565 puan) tarafından
Hım hamilelik psikolojisi konuş benimde eşim yalnız gezerdi beni tek bırakırdı evde sürekli telefonla oynardı bende bi gün aldım karsıma konustum sen benı yanına yakıştırmıyon artık hep kendin geziyon ben kimim ki yanına alacaksın çirkinleştim kilo aldım dedim kustum içimdeki herşeyi oda bi hafta sonum var bıraka geziyim dedi bende ben ilgi istiyorum dedim benım sana ihtiyacım var falan dedim sarıldı anladı benı düzeltti kendini bazen karsıdakını kırdıklarının farkına varamıyolar canım
-Reklam-
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Hmmm bilemedim. Genelde erkekler böyle oluyor. Senin de hormonlardan iyice çekememezlik oldu. Biraz sabret doğum dan sonra düzelir inşallah 
(2,352 puan) tarafından
Insallah canim insallah

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 664 göst.
2 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Fatma41 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 485 göst.
25 Aralık 2020 Aile kategorisinde Hzlll (924 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 198 göst.
1 Nisan 2021 Aile kategorisinde Trbznlugln (1,981 puan) tarafından soruldu