0 oy
185 göst.
Diğer kategorisinde (179 puan) tarafından
tarafından kapalı
Şimdi hamileyim haliyle göğüslerim büyüdü fakat denilene göre emzirme bitsin göğüsler eski haline gelir hatta sarkıp süner dedikleri zaman üzülüyorum ne oluyor ki bitince süt 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(3,055 puan) tarafından
Bende olmadı canım bilmiyorum belkide sütüm yoktu erken kesildi ondan
(179 puan) tarafından
Anladım cnm
-Reklam-
0 oy
(1,466 puan) tarafından
Sarkıyor evet  eski haline  donuyor  evet
tarafından
Bence eski halini almasin diye  sürekli sudyen takmaniz gerekiyor  ve içi dolu  olmasi gerekiyor  çünkü içi boş oldugunda aşağıya doğru sarkar  ve kötü olur kesin tafsiye  yanliz bu sudyenin  başka ismi yokmu ya ahahahahhaHh utandım Vallh  yazarken  ahahahhaa
(1,466 puan) tarafından
Kız emziriyorum  bir iki aya  destekliye  gecicem  ama duzelirmi  bilmem:D
tarafından
Kuz ben  Ben hiç desteksiz takamiyorum ya oğlumu emzirdimdede  hep destekli takardim  ve ilk taktığım günden beri hep destekli  yoksa asla rahat edemem  ve duramam  5 dk bile  ve gayet büyük  ve dik yani ahahahahaha Vallh  estetik  gibi  bence destekli daha iyi
(1,466 puan) tarafından
Koz desteksiz 90 takiyom  deslekli  taksam  agzima  giriyorlar  bide kendim  zayıfım:D eşim kızıyor ne onlar ole diye dikkat çekiyo:D takamiom
tarafından
Ahahahahaha öyleyse  bişey diyemem kız ahahahaha
0 oy
(430 puan) tarafından
Hiçbirşey eski haline geri dönüyor cnm tabi bünyeden bünyeye değişiriyor bnm eskisi gibi oldu 
(179 puan) tarafından
Hadi ya sevinmiştim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 148 göst.
12 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 175 göst.
0 oy
4 cevap 80 göst.
22 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Siyah. Beyaz (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 212 göst.
24 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Lisa1234 (1,389 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı

...