0 oy
147 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
21 aylık olcak kızım..perşembeden beri gündüzleri emzirmedim perşembe gece emzirmedim ama dün gece çok ağladı emzirdim öyle uyudu..aniden kestiğim için de göğüslerim çok şişti taş gibi oldu..bugün gündüz de emzirmedim bu saatte uyutuyorum..biberonla market sütü içmiyor gece uyanık kalıyoruz..şimdi emzirsem vazgeçmiş gibi mi olurum.hem gece hem gündüz kesilsin istiyorum

5 Cevaplar

+1 oy
(1,343 puan) tarafından
İstikrarlı olmalısın sen dayanamayıp verirsen geri o da daha bırakamaz çok zor olur illa sütüm çok rahatsız oluyorum dersende sağ sütünü öyle ver
tarafından
Dün gece zorunda kaldım çok ağladı yemek ve su istemedi emince uyudu gündüz hiç vermedim bu saate kadar..çok sık kalkıyor biraz zaman gerekiyor en azından göğüslerim normale dönse razıyım
(1,343 puan) tarafından
Evet merak etme zor olacak ama istikrarlı olmalısın illa bırakacak zaten
tarafından
İlk kızımda nasıl kestim hatırlamıyorum onu da aniden kesmiştim ama o 2 yaşına 10 gün kala kestim
-Reklam-
+1 oy
(264 puan) tarafından
Ya benim kızımda 21 aylık doktor bırakalım artık dedi bende 1 kez Gündüz 1 kez gece yatmadan önce emziriyorum nasıl yapıcam bende bilmiyorum bugün başladım 
tarafından
Ben bayram sonrasına düşünmüştüm ama oruçta beni zorlamasın diye kesmek istedim..otursam hemen gelir emmek ister beni gördüğü yerde emmek istiyor ben de kesmwye karar verdim..perşembe gndüz başladım gecesi vermedim..dün gündüz de vermedim ama gece çok ağladı verdim çok sızladı göğsüm..bugün de bu saate kadsr vermedim..sadece göğüslerim şişti sızlıyor arada
(264 puan) tarafından
Ben başarısız oldum gece olmadı gündüz idare ettim ama gece uyandı emmeyşnce uyumadı ne kadar sallasam fayda etmedi nasıl olacak ya :(
tarafından
Gece çok zorluyor zaten..dün gece de saat başı kalktı salladım geri uyudu sabah 9da kalktı alışıyor gibi bakalım
0 oy
(82 puan) tarafından
Bende aniden kestim mastit oldum sonrasını aklıma bile getirmek istemiyorum valla apse yaptı ameliyatlı oldum aman eğer keseceksin sütünde varsa çok dikkatli kes ben yandım kimse yanmasın biberonla süt illa vermek istiyorsan da Bi kaç gün zorla benimki de ilk içmek istemedi şimdi çok severek içiyor Bi haftada alıştı çizgi filmle falan tutuşturdum zorladım şimdi hiç uyanmıyor gece de 
tarafından
En korktuğum mastit olması..olmadan atlatırım inşallah aniden kesince olabiliyormuş ben de sıcak suyla yıkıyorum sürekli birkaç gün görecez bakalım
0 oy
tarafından
İlk hafta geceleri emzirmeye devsm et sonra bırak
tarafından
Göğüslerde ağrı sancı var..gece devam etsem kesilmez ki hiç..üretim devam eder bu kadar ağrı sancı vsrken tamamen keseyim dedim..dün gece saat başı kalktı salladım geri uyudu öyle öyle alışacak bakalım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 72 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Mother.00 (387 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 156 göst.
6 gün önce Diğer kategorisinde MehSinOz (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 40 göst.
15 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Demir2020 (52 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 85 göst.