0 oy
974 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10,411 puan) tarafından
Ölücem  sandım  nefes alamadım başı kesilen tavuk gibi oraya buraya çarparak kendimi balkona attın halen tıkandım nefessiz kaldım hemrn beni hastaneye kaldırdılar 

Tomografi çekildi ciğerlerim virüs doluymuş durumum çok kötü dedi dr ilaç tedavisinede.  Geç kalmışım dua edin kızlar ölmek istemiyorum çocuklarım daha çok küçük bi daha böyle tıkanırsam beni hastaneye yatırıcaklar entübe okacakmışım duanıza talibim Rabbim şifa versin tum hastalara banada inşaallah

51 Cevaplar

0 oy
(874 puan) tarafından
Allah şifa versin ne virüsü böyle korona mi :/ 
-Reklam-
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Cok gecmis olsun cnim cok uzuldum Allah sifa versin
0 oy
(282 puan) tarafından
Cnm geçmiş olsun bende korona ilacı içtim nefes darligiyla gittim  limonlu şeyler  bitki çayları iç bide bı arkadaşım bana aktardan ilaç aldı onu 2 gün kullandım şükür iyiyim 
0 oy
tarafından
Allahim sifa versin kuzum yasin oku bol bol kurani kerim oku dua et namaz kil allahim sifani verecektir insallah bol bol c vitamini ye .entube olup iyilesen kisiler de var korkma gencsin allahin izniyle yenersin sen bunu  
0 oy
tarafından
Ay çok geçmiş olsun canım tez vakitte şifa bulursun inşallah rabbim evlatlarına bağışlasın seni 
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Rabbim tez zamanda şifa versin kuzum yaa birdahs yaşatmasın :(

0 oy
tarafından
Kurban olduğum Rabbim sana şifa nefees versin. Rabbim senii evlatlarına bagislasin. Şafi ismiyle sifa Buul insAllah 
0 oy
(1,327 puan) tarafından

:'(Allah seni evladina bağışlasın rabbim şifa versin İnşaAllah 

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Çok kötü oldum ya gözlerim doldu deme öyle. Rabbim evlatlarını annesiz bırakmasın şafi ismiyle şifa versin kardeşim:(
0 oy
(2,821 puan) tarafından

Allah şifa versin inşallah çocuklarına bağışlasın <3

0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin sızı onlarsiz onları sizsiz bırakmasın rabbim bir an önce sizi kurtarsın
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum
0 oy
(780 puan) tarafından
Allahım şafi ismiyle şifa versin inşallah canım Allahım bütün hastalara şifa versin yanisirada bizlerede şifa versin inşallah çok geçmiş olsun kötü düşünme iyi düşün iyi olsun
0 oy
(48,833 puan) tarafından
gecmis olsun canim Allah sifa versin hic mi belirti yoktu
0 oy
tarafından
Ay canm allah çocuklarını sana seni de cocuklarina bağışlasın . Seni onların başından eksik etmesin . Allah acil şifalar versin çok üzüldüm canm ya 
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım gitsin de gelmesin bi daha inşallah 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin insallah tez zamanda tertemiz olur cigerlerin insallah
0 oy
(2,251 puan) tarafından
Allah şifa versin tez zamanda iyileşirsin inşaAllah
0 oy
(3,213 puan) tarafından
Ah canım rabbim seni evlatlarına bağışlasın dualarım seninle...
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun rabbim sana ve tüm hastalara acil şifalar versin inşallah

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 587 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 464 göst.
8 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ❤️berk bebek❤️ (1,164 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 286 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 219 göst.
28 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Smyra17777 (491 puan) tarafından soruldu

381,743 soru

11,428,475 cevap

34,988 kullanıcı

...