0 oy
973 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (10,411 puan) tarafından
Ölücem  sandım  nefes alamadım başı kesilen tavuk gibi oraya buraya çarparak kendimi balkona attın halen tıkandım nefessiz kaldım hemrn beni hastaneye kaldırdılar 

Tomografi çekildi ciğerlerim virüs doluymuş durumum çok kötü dedi dr ilaç tedavisinede.  Geç kalmışım dua edin kızlar ölmek istemiyorum çocuklarım daha çok küçük bi daha böyle tıkanırsam beni hastaneye yatırıcaklar entübe okacakmışım duanıza talibim Rabbim şifa versin tum hastalara banada inşaallah

51 Cevaplar

0 oy
(10,411 puan) tarafından

En İyi Cevap
Kızlar çok teşekkür ediyorum aldığım ilaçlar beni halsiz yaptı teker teker cevap yazamadım 

Kusura bakmayın lütfeeeeeen
tarafından
Ah canım benim ölümü getirme hemen aklına rabbim şifa versin inşallah

Hazret-i Ayşe’den rivayete göre Nebiyy-i Ekrem kendilerine bir hasta getirildiğinde şöyle duâ ederlerdi; Sağlık ve Şifa Duası Okunuşu: Ezhibil-be’se rabben’nasi eşfi ve enteş’şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame. Anlamı: “Bu hastalığı gider ey insanların Rabbi! Şifâ ver, çünkü şifâ verici sensin. Senin vereceğin şifâdan başka şifâ yoktur. Öyle şifâ ver ki hiç bir hastalık bırakmasın.” (Buhârî, Merdâ, 20; Müslim, Selâm, 46; Ebû Dâvud, Tıbb, 18, 19)
Bu duayı bol bol oku ve sirke yi burnuna çek boğaz gargarasi yap ve hunde bir sefer sulandirip iç şifa olur inşallah
-Reklam-
+3 oy
tarafından
Rabbim hem sana hemde şifa bekleyen herkese Şafi ismiyle şifa versin inşallah Rabbim yar ve yardımcın olsun inşallah 
+1 oy
(3 puan) tarafından
Allah yardimciniz olsun
+1 oy
(2,794 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım çok geçmiş olsun 
+1 oy
(2,375 puan) tarafından

Ayy Allah yardimcin olsun :'( cok gecmis olsun Rabbim versin inşallah 

+1 oy
(1,343 puan) tarafından
Rabbim şafi ismiyle acil şifa nasip etsin inşallah
+1 oy
(7,098 puan) tarafından
Oyy kuzum sendemi rabbim tez zamanda şifanı versin insallahh
+1 oy
tarafından
Allah şifa versin canım 
+1 oy
tarafından
Allah şifa versin inşallah 
+1 oy
tarafından

Oy :'(

Rabbim tez zamanda şifa versin inşallah canım yar ve yardımcın olsun 

+1 oy
tarafından
Rabbım sana ve bütün hastalara acil şifalar versin canm 
+1 oy
(27,352 puan) tarafından

Rabbim acil şifalar versin :( 

+1 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun cnm üzüldüm vllah sna Allah çocuklarına bağışlasn seni çocuklarını da sna inşallah
+1 oy
(119,349 puan) tarafından
oooy kankam simdi gordum postunu allah sifa versin
0 oy
(149 puan) tarafından
Allah şifa versin moralinizi bozmamaya çalışın herşey düzelir inşallah 
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun ya Rabbim tez elden şifasını versin inşallah...
0 oy
(395 puan) tarafından
Çok çok geçmiş olsun kuzum hangi hastahaneye gittin bilmiyorum ama göğüs hastalıkları hastahanesine git herşeyin bir çaresi vardır geç olmadan git normal devlet hastahanesi değilde göğüs üzerine olan hastahaneye git 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin çocuklarına bağışlasın seni inşallah çok  geçmiş olsun 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Allah şifa versin başka bir hastalığınız da mı vardı yoksa sadece virüsten mi böyle oldun
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin sana.  Çocuklar için :( 

İlgili sorular

0 oy
51 cevap 576 göst.
22 Haziran 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 444 göst.
8 Haziran 2020 Diğer kategorisinde ❤️berk bebek❤️ (1,164 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 281 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde 241224 (5,184 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 216 göst.
28 Nisan 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Smyra17777 (436 puan) tarafından soruldu

380,276 soru

11,385,888 cevap

34,886 kullanıcı

...