0 oy
683 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

Eşimi aradığım tek şey alışveriş şimdi kızlar ekmek almaya çıkmış insan değildim bu zamana kadar şimdi herşey bana bakıyor çocuklarıda katıyorum önüme hergün market yolu tutuluyor sırf market yüzünden affedebilirim onu şaka şaka şimdi kızacaksınız bana kızmayın tabiki şaka yapıyorum ama market beni en çok zorlayan kısım :) kayınvalidemler gidiyorlar geliyorlar arıyorlar senin yanındayız diyorlar ama inanmıyorum bence yalan neyse önemli değil hamilelik olayını sormuşsunuz bana bunları Kayınvalidem anlatıyor benim kendi ailemin tepkisini merak etmişsiniz bi annem bi kardeşim var zaten onlarla yeni paylaştım üzüldüler fakat elden bişey gelmez kararı bana bıraktılar kayınvalidemede dedim o oğluna söyle bana bol bol para atsın benim ona ihtiyacım yok paraya var nasıl iyi demişmiyim bu arada sağolun seviyorum sizleri ♥️  ben yine markete gidiyorum 

12 Cevaplar

+1 oy
(6,047 puan) tarafından
Yerinde olsam kadının kocasına da bu durumu bildiririm. Oda tazminatın alasını alır kadından. Sonra bunlar para ödemekten keyif suremezler . Sürünsünler ......
tarafından
Kadının kocasının görüntüsü biraz sinirli ya hızını alamayıp kadını öldürürse canım nasıl vebal alayım  onunda var 2 çocuğu onun siniri benimkine benzemeyebilir birde böyle şeyler duyulur pisliğin kokusu çabuk yayılır ama benden olmasın
(6,047 puan) tarafından
Kadın böyle birşeyi yapıyorsa herşeyi göze almıştır. Benim çocuklarım babasız kalıyorsa çocuklarını düşünüp oda o haltı yemeseydi. Sen mi dusuneceksin onu da. Bu kadar ince dusunceli olma heleki bu iki mahlukata karşı. O zaman kadının ailesine bildir ama bı şekilde o kadın da rahat kafayla bosanamasin. Birde düşünsene kadın kocasından nafaka falanda alırmış. Neden adamda haketmeyen birine parasını yedirsin. Ben olsam yedi düvele haber veririm hiç acımam..
(2,203 puan) tarafından
Duru ya katiliyorum bende acimam benim hayatimi rezil eden ister ölsün ister surunsun bana acimismi ki soyle kocasina o adama da gunah eger adam oyle sinirli olsaydi bu k.hpe yapamazdi bunu sen kocan olcak pisligin donuna kdr al oda o kadinin donuna kdr alsinn bu iki mahlukkk sizlere para odemekten birbibirlerinide birakirlar
(6,047 puan) tarafından
Aynen öyle istersen kadına bile tazminat davası acabilirsin manevi zarar olarak. Böyle insanlara acinmaz. O evlatlarını düşünen bir anne olsaydı bu durumlara gelmezdiniz. Bu şekilde kadın kendi çocuklarını da alamaz.
-Reklam-
0 oy
(12,858 puan) tarafından
Marketler 10 da açılıyor boşuna çıkma evden 
tarafından
Çocukları hazırla çık 10 olur zaten
0 oy
tarafından
Mutluluk vermeyen bir adamın seni aldatan bir adamın parasına Tamah etme boşver, Mahkemede İstediğin kadar Nafaka alırsın zaten Zina yaptı her türlü alırsın, şimdi para para dersen seni suçlar para göz diye
tarafından
Hayır hayır mecbur verecek ne yiyecek yoksa çocuklar ben yemesem kadına yedirecek
tarafından
Çocuklarına mecbur yedirecek kuzum o Allah'ın emri artık Mecbur alıp getirecek çocuklara herşeyi, isterkende Çocuklar şunu istiyor, şu eksik çocuklara de al, para para dersen bak benim hatamı ticareti ilişkisi yaptı der bunu diyen koca çok :D
tarafından
İş bakıyorum kendime uygun bi yer bulursam istemem onun parasını ben ondan kuruş almış insan değildim ama şimdi durum farklı
0 oy
tarafından
Donuna kadar alsan haklisin . 
tarafından
aslında tamah etmek istemiyorum ama malum ev hanımıyım bende nerden bulayım iş bakıyorum bi taraftan kendime
0 oy
(1,100 puan) tarafından
Mecbur verecek sende keyfini çıkara çıkara yiyeceksin gidin gezin tozun eğlenin bol bol harca 
tarafından
Mecbur verecek evet ♥️
0 oy
tarafından
İyi yapmışsın çok güçlüsün sen. Resmini göremedim yaa
tarafından
Sağol kuzum ♥️ Atarım yine
(874 puan) tarafından
Bende görmedim :/
0 oy
(5,721 puan) tarafından
Harama para yedirmiste sen para istersen çekinme bile kuzum.. sonuna kadar herşeyi hakediyorsun❤️❤️
tarafından
Sağol canım benim ♥️
0 oy
(1,664 puan) tarafından
Netten sipariş verebilirsiniz market olayını şok ve a101 hep var kapıda öde seçeneği de var naçizane hatırlatayım dedim :))
tarafından
Aldım bi kaç defa canım patatesler iyi değildi paketli ürün neysede sebze iyi gelmiyor o yüzden bakarak alıyorum bide farklı farklı şeyler alıyorum o orda o orda olmuyor :) ama teşekkür ederim yinede ♥️
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Amaaan çık hem gezmiş olursun evde sıkılıyor çocuklar 
tarafından
Pestilim çıkıyor amaç değer ♥️
0 oy
tarafından
Kicında ki donu bile al canım elin o..yla yiyeceğine evlatlarına yedır
tarafından
Aslında istemem kuzum ama hamilelik olayından sonra iyice sinir oldum versin ****** herif
tarafından
Versin kuzum bırak ona mustehak pıslık herıf Allahın dan bulsun
0 oy
(725 puan) tarafından
Böyle güçlü durdukça daha da çok kuduruyordur bakmak zorunda para da göndermek zorunda  
tarafından
Kudurtacam onu bu daha iyi günleri onun sağol kuzum ♥️
0 oy
tarafından
Canım bu arada senin durumun nasıl oldu.
tarafından
Ne durumum canım psikoloji olarakmı soruyorsun
tarafından
Evet psikolojik olarak canım
tarafından
Bundan daha iyi günlerim oldu canım öyle hatırlıyorum vücudum kusuyor içimdeki nefreti her yerimde kabarcık çıktı

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 333 göst.
0 oy
27 cevap 889 göst.
2 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Bekaranne (5 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 351 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 869 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu