0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (1,267 puan) tarafından
Saçma bir soru gibi gelebilir de merak ediyorum doktor hareketlerine dikakt et demişti 10. Haftamdayim da bacak bacak üstüne atıp oturmak kendini zorlamak mi

9 Cevaplar

+1 oy
(3,212 puan) tarafından
Rahatsan değil bi yerlerin batıyorsa zorlamak :)
(1,267 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
tarafından

Evet  cnm bana doktorum sakın diye uyarmıştı. 

(1,267 puan) tarafından
Hmm riske atmamak lazım demek ki aslında rahat ediyorum ama yine de sanki karnımı sıkıştırıyor gibi hissediyorum
tarafından
Bende çok rahat ediyorum cnm normal oturunca. Belim ağrıyor ama oğlum için tüm ağrılara razıyım
(1,267 puan) tarafından
Öyle tabi Allah sağlıcakla kucağına almayı nasip etsin
0 oy
(48,906 puan) tarafından
belli bir aydan sonra atilmiyo atabiliyoken keyfine bak ☺️
(1,267 puan) tarafından
Ben en iyisi atmayıvereyim :)
0 oy
(1,472 puan) tarafından
Benim hamilelikte en rahat ettiğim buydu banyoda bile otururken bacak bacak üstüne atıyordum öyle iyi geliyordu birde kaşlarımı felan aldrtirkn öyle yapıyordum başka türlü yapamıyorum:)
(1,267 puan) tarafından
Aynen ben de çok rahat ediyorum ama sanki karnımı sıkıştırıyor gibi hissediyorum o bakımdan tereddüt ediyordum
(1,472 puan) tarafından
Yok canım yaa bişey olmaz inslhh ben son haftalarda bile yapiyordum seninki daha minnicik. Ama yinede dikkat et fazla atmamaya çalış
(1,267 puan) tarafından
Tamam canım teşekkür ederim
(1,472 puan) tarafından
Rica ederim
0 oy
(10,986 puan) tarafından
Sen gene yapma canım. Aklıma geldi ananem yere oturup bacak bacak üstüne atmazsan dogum yakın derdi
(1,267 puan) tarafından
Ovv anladım canım tamam teşekkür ediyorum
0 oy
(2,824 puan) tarafından
Valla ben son aya kadar atmıştım bi sıkıntı olmadı ama son ay çok ağırlaşıyo insan atılmıo 
0 oy
(6,978 puan) tarafından
Hamilelikte bilemem ama normal zamanda bile iyi olmadigini okimustum, kan dolasimini etkiliyormus ve sagliga zarliymis. Ben zaten sevmem bacak bacak ustune oturmayi o yuzden daha fazla arastirmadim, isime de geldi :))
0 oy
(2,241 puan) tarafından
ilk defa duydum canim ama doktorun soylediyse vardir bildigi .ben aliskanlik surekli oyle otururum doguma kadar da oyleydim . saglikla al kucagina insallah 
0 oy
tarafından
Kuzum ben doğuma giderken bile arabada bacak bacak üstüne gittim 15 senedir hiç başka pozisyon da oturamam o bacak bacak üstüne hep atılacak bende Allah affetsin yemek yerken de atıyorim :( kendini rahat hissediyorsan sıkıştırmıyorsa seni bir sorun olucagini sanmam 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 526 göst.
14 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde suheylay (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
23 saat önce Diğer kategorisinde Isteoylesine (183 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 498 göst.
+1 oy
13 cevap 548 göst.
7 Şubat 2024 Diğer kategorisinde asllyd (374 puan) tarafından soruldu