0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Adetimin 4. Gününde 3aylık iğne oldum. 5 gün sonra eşim geri çekilmedi. Hamile kalır mıyım? 1 yaşında çocuğum var. Istemiyorum şuan. 

4 Cevaplar

0 oy
(799 puan) tarafından
Yok kalmazsin canim ama keske vurdurmasaydin bn vurdirdum sadece 1kez 6aydir adet olmuyorum cok pismanim
tarafından
Bendede aynı durum vurdum iki aydır adet olmuyorum daha vurdurdunuz mu
(5 puan) tarafından
Adet olmamak benim için önemli değil. Hamile olmayım yeter. Ama siz adet olmak için iğne olabilirsiniz. Arkadaşım da adet olmuyordu. Iğneyle adet oldu. Doktora sorup yazdırabilirsiniz.
(799 puan) tarafından
Yok canim daha vurdurmadim soktilurucu hap ictim yine fayda etmedi yarin doktora gidicem
(799 puan) tarafından
Ne ignesi canim sorayim bi doktora
(5 puan) tarafından
İsmini bilmiyorum ama doktora adet olmak için iğne varmış derseniz o bilir. Sağlık ocağı doktoru vermişti arkadaşa. Jinekolog daha iyi bilir tabi.
-Reklam-
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Sorunuza cevap değil ama merak ettim. 11 12 yıl önce aylık iğne vardı. Artık olmuyor mu? Doktorum bana 3 aylığı değil aylık iğneyi önermişti 
(5 puan) tarafından
1 aylık iğne var hala. Ama emziren anneler yaptırmıyor. Çünkü bebeğe sütle geçiyor. 3 aylık iğneyi emzirenler yaptırabiliyor. Bebeğe zararı yok.
(1,550 puan) tarafından
Anladım şimdi :) teşekkür ederim
(5 puan) tarafından
Rica ederim :)
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Bi bilgim yok bende vuralı bir ay olacak kesilmeyen adet var sıkıldım 
(5 puan) tarafından
Böyle yan etkileri oluyor maalesef. Adet kesintisi ya da bitmeyen adet yapabiliyor. Hatta baş ağrısı kilo artışı mide bulantısı da yapıyor.
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Su iğneleri vurdurmayin ya çok sagliksizmis erken menapoza falan sebep oluyormuş 
(5 puan) tarafından
Küçük bebeğim var. Eşim korunmak istemiyor. Ben de çocuk istemiyorum. O yüzden denemek istedim. Menapoz yaptığını bilmiyordum.
tarafından
Bende o yüzden yaptirdim
(5 puan) tarafından
Kaç kere yaptırdınız acaba? Ne zaman korumaya başlar? Bildiklerinizi anlatabilir misiniz?

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 106 göst.
18 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Tugcemaydmr (110 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 122 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Merveee3427 (507 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 155 göst.
27 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,875 soru

11,371,721 cevap