0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde (328 puan) tarafından
Nasil corbalar yapiyorsunuz kizlar?

4 Cevaplar

0 oy
(2,321 puan) tarafından
Brokoli çorbası
(328 puan) tarafından
Yapisi nasil canim?
(2,321 puan) tarafından
YouTube yaz ilk çıkan videoyu yap canım ben normalde sevmezdim brokoli ama ben bile içtim çokta faydalı
-Reklam-
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Valla bizim çorbalardan içiyor özel birşey yapmıyorum ama tabi dikkat ediyorum fazla tuz atmıyorum fazla yağ fazla salça felan 
(328 puan) tarafından
Ben hergun brokoli, havuc, patates, kabak corbasi veriyorum. Her gun ayni corba zarar olur mu?
(12,995 puan) tarafından
Değiştir canım o da bir insan her gün aynı şeyi yerse sıkılır bir zaman sonra onu da yemez. Farklı tatlar da yedir 8 aylık olmuş bak pütürlü yedir ama genelde blender felan çok ezme ki alışsın
(328 puan) tarafından
Puturlu yiyince boguluyor. Bende yalniz yaşiyorum ilk bebegim cok korkuyorum ya
(12,995 puan) tarafından
Canım çok büyük ver demiyorum zaten minik minik ver bogulmaz ogurur sadece ha nefes borusuna kaçar o ayrı ama ogururse korkma bizimki 1 yaşına girecek hâlâ oguruyor
0 oy
tarafından
El yapımı un tarhana,tavuk corbasi,şehriye corbasi,yogurt corbasi (şehriye,mercimekli,eristeli,pirinçli,bulgurlu yani hepsini deniyorum) havuçlu patatesli corba,yesil kabak corbasi,bal kabağı corbasi su an aklıma gelenler bunlar. Buz torbalarına et suyu yaptim her kasesine 1 tablet ekliyorum.tariflerine İnternetten ulaşabilirsin 
0 oy
(431 puan) tarafından
Canım googleye gurmeannem.com yaz bir sürü güzel tarif var ay ay ben ordan yapiyorum 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 452 göst.
9 Mart 2020 Aile kategorisinde DIDO (2,840 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 284 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Zbasmmr (940 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 223 göst.
0 oy
7 cevap 318 göst.
25 Temmuz 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde İki çocuk annesi (860 puan) tarafından soruldu

379,450 soru

11,358,638 cevap

34,833 kullanıcı

...