0 oy
138 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (2,252 puan) tarafından
Oglum aşı oldu 2 gundur onun huysuzlugu var benim de kürek kemiğim ağrıyor (sayenizde neremin agridigini ogrendim :)) oglum kucagimda olmak istiyor ama ben hareket edemiyorum o ağlayınca dogal olarak ağrıyi unutup kucagima aliyorum cok zor. Boyle olunca daha kötü durumdaki anneleri dusundum Allah hepsine sifa versin insallah bizleri de yavrularimiza bağışlasın 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
annelerin ayağına taş gözüne yaş hiç değmesin inşaAllah 
(2,252 puan) tarafından
Amin canım
-Reklam-
0 oy
(453 puan) tarafından
Bende kizim 3 aylıkken belimi incitmistim ağrıdan tuvalete bile kalkmiyordum bacağımı bile kipirdatamadim hatta felç filan mi kaldım die korktum çünkü ayagi kalkınca dengede duramayip düşüyordum kizim yanimda ağlıyordu ama kolum kalkmiyordu bende agliyordum emzirirken sanki bana işkence ediyorlardi coooookkkkzordu yaa bi hafta böyle gecti
(2,252 puan) tarafından
Gercekten oyle  canım ya Allah bir daha yaşatmasin
(453 puan) tarafından
Amin hic bir anneye evladi ağlarken çaresiz bırakmasın
(2,252 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Kürek kemiğinde ki ağrı orada bıçak varda her hareketinde daha derine sallanıyor gibiyse eğer kürek kemiğini çıkarmış olabilirsin canım rabbim şifa versin benim kürek kemigim çıktıda feleğim şaştı 
(2,252 puan) tarafından
Hadi ya öyle bir ağrı ya resmen batıyor  kafamı hareket ettirince bilr dediğin gibi saplaniyor
tarafından
Böyle cikiktan anlayan biri varsa bi baktır canım benim öyle oldu da annem anlıyor neyseki geri yerine oturttu büyük kızım vardı o zaman bir tek hem çok yapılı bir bebek di hemde hiç durmazdı onunla cebellesecem derken çıkmış küreğim üç gün çektim onu uyku uyutmadı ydi
(2,252 puan) tarafından
Bi bakayim canim insallah anlayan birini bulurum. Tesekkr ederim
tarafından
Rica ederim canım benim geçmiş olsun
(2,252 puan) tarafından
Allah razi olsun canım

İlgili bir soru bulunamadı

381,817 soru

11,430,958 cevap

34,991 kullanıcı

...