0 oy
205 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Rüyamda bir sürü yılan gördüm hayırdır inşallah çok korktum yolda bı sürü yılan vardı yuruyecem yuruyemiyorum heryer yilan

10 Cevaplar

0 oy
(579 puan) tarafından
Bussuru düşmanın var demekki canım yılana düşman derler bildiğim kadariyla
-Reklam-
0 oy
(883 puan) tarafından
Nefis canım  yuruseydin sen kazanmış olucakdin
0 oy
tarafından
Düşman diye biliyorum 
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Etrafındaki düşmanlar 
0 oy
(247 puan) tarafından
Buyuk yilan dusman kucuk yilan gormek nefis derler bende bir hafta once kucuk yilanlar gordum rabbim hayra cikarsin insallah
0 oy
tarafından
Yılan düşman demek
0 oy
(133 puan) tarafından
Hayır olsun inşallah ama yılan düşman demek diye biliyorum umarum zarar vermemiştir
0 oy
tarafından

Rüyada çok sayıda yılan görmek düşmanların birlikte olacağına yorumlanır. Rüyayı gören kimsenin çevresinde bulunan düşmanların ortaklık yapacağına, birlikte hareket edeceklerine delalet eder. Bu nedenle kişinin düşmanlarından daha fazla zarar görmeye hazırlıklı olmasına yorumlanır. Bu şekilde yazıyor nette annem suyu aç suya anlat derdi allah hayıra çevirsin inşallah

0 oy
(3,198 puan) tarafından
Kimileri de bişey yemissin ve o yediğin şeyde birinin canı çekmiş gözü kalmış derler, bu yüzden gece yılanları rüyana girermiş 
0 oy
(1,424 puan) tarafından
Aslında yılan düşman demek değildir. Yatak odanda  yatağında yılan görürsen bu düşmandır. You yinede bir adam vardı hatırlayamadım ismini ama beyaz saçlı bir adam onu dinle rusyada yılan görmeyi anlattı düşman demek değil.

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 72 göst.
19 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 140 göst.
0 oy
5 cevap 294 göst.
0 oy
4 cevap 143 göst.
18 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Hayat12345 (29 puan) tarafından soruldu

378,921 soru