0 oy
520 göst.
Aile kategorisinde (215 puan) tarafından
Başkasının temizliği olsun çok afedersiniz *** olsa temizlerim ama kendi evimde elim işe kalkmıyor biri gelecek olsa bir saatte 10 saatlik işi bitirim ama normalde şakasız 100 saatte 1 saatlik işime elim kalkmıyor kızlar bu yazıyı okuya temiz ve çalişkan kardeşim beni bu tembellikte ne kurtarır kendimden nefret ediyorum artık

16 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Ahahahhaha bnde çocukken öyleydim annem sen ne magrifetliymissin haberimiz yok derdi:)))))
(215 puan) tarafından
Hala var mı bu huyun
(7,972 puan) tarafından
Cok sukur yok:))
-Reklam-
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Misafir çağır evine haftada iki kere calissin yine yeter :) 
(215 puan) tarafından
Evet bunu yapıyorum ama sürekli misafirde olmazki hayatımda onlar gidince yine aynı
0 oy
(3,836 puan) tarafından
ben kendimden ornek vereyim. evimdeki eksikleri gordukce ha olacakti ha oldu derken iyice sogudum evden. istemiyorum sanki kabullenemiyorum evi. surekli degil ama ara sira birsey yapmakta icimden gelmiyordu. simdi bi suredir daha pozitifim. eskiden bi hafta tertemiz olsa heryer ikinci hafta zar zor supuruyordum
(215 puan) tarafından
Canım bana ne önerirsin nasıl pozitif olup temiz gerçekten çalışkan bir kadın olurum
(3,836 puan) tarafından
ben kendimce evimi guzellestirmeye calisiyorum. bi kac tane canli cicegim var. dekoratif esyalar alma imkanim oldugunda daha da iyi hissederim benimde gonlum olur belki. hala ara sira hic birsey yapmama seyi geliyor ama hemen o an kalkip is yapiyorum yoksa kalir biliyorum bunu. sende bunlari dene bi
(1,272 puan) tarafından
Bende öyleyim aslında. İş yapmak çok zor gelir özellikle kışın. Yazın sorun yok ama kışın iş yapmak işkenceye dönüşür. Ufak tefek yeni şeyler alarak daha Bi hevesle başlıyorum. Bide işe başlamadan önce birazcık oda spreyi sıkıyorum eve oda biraz temizlik konusunda iştahlandırıyor beni. Evinde fazlalık varsa ondanda zor gelir iş yapmak.
0 oy
(434 puan) tarafından
Aaaa kendimi okudum
(215 puan) tarafından
Canım ama İnan bu huyumdan nefret ediyorum yani gerçekten evini temiz tutan çalışkan biri olmak istiyorum
(434 puan) tarafından
Bende ama olmuyor
0 oy
tarafından
Burda bir arkadaş bir blog önermişti zeytuni gibi bir isimdi 

Kadın sağlıklısanz çevrenizde sevdikleriniz yaşıyorsa demek kii mutlusunuz eviniz huzurlu yaşanmışlık var sevdikleriniz kullanıyor bunu düşünerek evinize hizmet edersiniz bana çok dokundu bu cümleler :))
(215 puan) tarafından
Tam anlamadım cnm ya
(864 puan) tarafından
Ben izledim pek bi işe yaramadı hatta fazlaca sinir bozucu çok yavaşş
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bende ayniiii anlattığın gibiyim :)
0 oy
(4,231 puan) tarafından
Cnm temizlik motivasyonu videolar izle cok ıyı gelıyo:) biri evini temizleyip izleyince insanında kalkıp yapası gelıyo hatta zevkli oluyo ben cnm ıs yapmak istemeyince 2 video izlerim bı guc gelir kalkar yaparım:D
0 oy
(4 puan) tarafından
rahmetli ananem derdiki evini temiz tut misafir gelir orani temiz tut ecel geliraklima nasi kazimissa kadin isledi icime resmen 
0 oy
tarafından
canim kadiri ac foxda onu gordukce insan temizlik yapası geliyo :D
(1,272 puan) tarafından
O evler o pislikler gerçekmi ya :D ben o programı izleyince midem alt üst oluyor. 100 milyar verseler gene evi o hale getirtip üstüne temizlemem. :D
tarafından
gercek kiz nasil okadar kir yapsinlar kendileri onlar pis evi temizliyorlar biz temiz evi temizleyemiyoruz: D
0 oy
tarafından
Evini sabah erkenden kalkip ara vermeden temizle ve ne olursa olsun kalk ve temizle canm ha yapcaktim ha yaptima birakma 
0 oy
(15 puan) tarafından
Ayyy kendi içimden geçenleri okudum bende o durumdayım ve bende nefret ediyorum :(( 
0 oy
tarafından
Sorma  bir 7 ay önceki ben yeminle  gorumce  nin evinde  her işi yapardim  eltjnin  evinde  kaynananin  kendi evimde oki bardak yikayamazdim  ama şimdi  kendi evimi yapar onlarda  yapmam  ama bana yaptiriyorlar ya ahahahaha canım  önce evini sev ondan sonra yaparsin zor gelmez  Vallh  eskiden  ben temizlik yaptimmi  ölürdüm eşime çok kızardım gel yardım et diye oda cokcalsirdi  birak derdi yapma diye ahahah  şimdi laf etmem Vallh  seviyom yapmayı  çünkü  biri geldinde evim mis gini koksun istiyom  
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Ya Allah de kalk yap birde ilahi ac ohh mis 

0 oy
(1,446 puan) tarafından
Ben de öyleyim çok yorgun hissediyorum kendimi

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 269 göst.
0 oy
7 cevap 178 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ikraybukem.23 (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 291 göst.
20 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sena-55. (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 252 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu

381,504 soru

11,421,914 cevap

34,979 kullanıcı

...