0 oy
183 göst.
Aile kategorisinde tarafından
yeniden gösterildi
Merhaba kızlar kızımın  bezini değiştirdim sonra bezinde 1damla kan oldu 30günlük

5 Cevaplar

0 oy
(2,565 puan) tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Postun çıkın canım belki bilen çıkar benim bilgim yok 
tarafından
Tmm canım teşekkür ederim doktoruma aradım susuzluktan olmuş
-Reklam-
0 oy
(3,299 puan) tarafından
Bizim  ilk doğduğunda leklenme tarzında kan vardı doktor kristallenme demişti sütüm gelememiş ondan yeteri kadar sıvı almadığı için demişti. Belki sizinde öyle olabilir emziriyor musun canım doyuyor mu ne durumda 
tarafından
Emziriyorum canım doyuyor
(3,299 puan) tarafından
Doymak değil de süt yeterli gelmez sen de bol su iç. Ben su vermedim ama etrafımda verenler çok vardı ver bişey olmaz.
0 oy
tarafından
Doktora götür cnm.
tarafından
Doktoruma aradım canım susuzluktan olmuş 30günlük bebeğe su veriyimmi
(1,663 puan) tarafından
Az da olsa biz veriyorduk emzirdikten sonra süt şekerli sonuç olarak içi yanar diye doğrusu yanlısı tartışmaya açık ama bizde sknt olmadı şuanda 2 yaşında içinden geleni yap
tarafından
Ver cnm çoğu bebeğe su verilmez diyor ama doktorum da bnaa ver demişti.verdim bir zararı olmadı.olmaz da.
0 oy
tarafından
Kan değil de kiremit rengi kana benzer bsey gelmişti sariligi boyle atıyor demisti doktorum bolca emzirin bikac cay kaşığı da su verin demisti
tarafından
Su versem sorun olurmu?
tarafından
Her emzirme sonunda 1 yada 2 cay kaşığı kaynamış soğumuş su ver canim doktorum da oyle demisti bana gecti sonra ama seninki hu olmayabilir de götür bi istersen
tarafından
Doktoruma mesaj attım susuzluktan olmuş dedi artarsa getirin ama artmadı şimdi yeniden bezini değiştim artık 1damla bile gelmedi
tarafından
Gecmis olsun su verilmez diyolar ama özellikle kiz çocuklarında enfeksiyon oluyo susuzluktan vermenizi tavsiye ederim kasik kasik az az
0 oy
(183 puan) tarafından
Post yukariiii

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 210 göst.
10 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 224 göst.
17 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 202 göst.
27 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,354 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 2,232 göst.
26 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Güneşş (680 puan) tarafından soruldu

381,925 soru

11,433,668 cevap

34,999 kullanıcı

...