0 oy
913 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
 Hastalanırken insan daha bir ilgi alaka istiyor . Annem hastalandıgımızda başımızdan ayrılmazdı ama eşim öyle degil iştahım bile yok eşim kendi kahvaltısını yaptı ve bana dediği tek şey doktora götürüyüm hamileyim ve dokturun yapabileceği birsey yok dedim gitti şimdi çalışma odasında ki yatakta uyuyo keşke annem yanımda olsa

52 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kocam:))))) 
tarafından
:)))))ne iyi
-Reklam-
0 oy
(217 puan) tarafından
Sağolsun eşim ilgilenir üç çocuğum da var en azından onları idare eder sürekli arar ıhlamur ictinmi filan hiç yemek konusu yapmaz ne varsa o der annesinden getiirir şükürler olsun
tarafından
Valla diyorum iyileşeyimde kalkıp yemek yapıyım yoksa aksam yine burun yapıcak
(217 puan) tarafından
Dikkat et canım kendine bol ıhlamur iç rahatlarsın inşallah
tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Erkek genelde boyle benimde ya annem gelir yada kendi kendime bakarim
tarafından
Bence bize denk gelenler öyle :))
0 oy
(774 puan) tarafından
Eşim ve annem 
tarafından
Maşallah canım
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Valla kocamdan bile medet ummam kendim kendimle hatta çocuklarımla da yine ben ilgilenirim
tarafından
Çok kötüyüm ama görmen gerek halimi
0 oy
(3,063 puan) tarafından
Eşimle annem Allah razı olsun çoğu zaman annemi getirtmez eşim ben gebeliği ağır geçirdim sabahlara kadar sirtimi dosumu ovaladini biliyorum eşimin annemde öyle gelirdi hiç oturmaz di Allah razı olsun
tarafından
Bende de hamileyim onu uyutmuyormuşum diye yatagını ayırdı 6 aydır neredeseyse
0 oy
(10,580 puan) tarafından
Eşim hasta olduğuma inanmaz geçtim yardım edecek 

Hasta olsam k.validem ve gorumcem gelir ilgilenir yada çocuğu alırlar 
tarafından
Aaaa oda ayrı bir tel canım
(10,580 puan) tarafından
Aynen cnm asla inanmaz
0 oy
(3,701 puan) tarafından
Eşim bakar annem uzak olduğu için dakka başı arar onun harici ötekiler ölsem aramazlar 
tarafından
Ben ölsem eşim bir hafta sonra fark eder inan ki
(3,701 puan) tarafından
Yok Allah benimki öyle değil bakar Bi de bana kızar kendine bakmiyon diyr
tarafından
Eh seninki idare eder:))
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Eşim ve eşimin halasi ilgileniyor. Halamız çok iyi biri benim üst katimda oturuyor zaten burda başka akrabamız yok ailelerimizden farklı şehirden yaşıyoruz. Tansiyonum düşse halam hemen bende kalıyorsun der.
tarafından
Ay ne Güzel maşallah
0 oy
tarafından
Şu şekilde oluyo çok rahatsız olduğum zaman yemek temizlik yapmam çocuklar eşimin yanında durur ben uzanırım eşim gelirken dışardan yemek falan alır ama yine kendi işimi kendim yaparım 
tarafından
Şuan çocuk yok canım hamileyim ya insan bir şey de kullanamıyor ama iki güzel lafta mı edemez insan elinden birşey gelmezse bilr
tarafından
Haklısın canım nasıl olsun diye sorsalar o bile yetiyo valla. Benim hödük eşim de gülerek diyo ki yemek yapmaktan yırttın haa hadi yine iyisin diyo
tarafından
Sanıyorlar ki yemek yapmamak için böyleyiz
0 oy
(5,949 puan) tarafından
Biz  ailelerden  uzaktayız  eşim  ilgileniyor  masaj  da yapar  agrım  falan  olduğun da  meyve  dograr  getirir  canım  ne isterse  yapar  allha şükür  çünkü  birbirimizden başka  kimsemiz  yok  burda  
tarafından
Bir görümcem var ama o hastalandı ben gözüm gibi baktım
0 oy
(119,629 puan) tarafından
annem uzakta sadece esim bakar
tarafından
Oy kıyamam ama sen çok uzaktasın
0 oy
tarafından
İlk koşan kişi babam, eşimde ilgilenir çok mırın kırın etmiyorum oda yoruluyor işten gelince iyiyim diyip geçiştiriyorum 
tarafından
Benim eşim 24 saat evde canım yani görüyor
0 oy
(4,244 puan) tarafından
Annemde cok ıyı bakardı evlendim esımde cok ıyı bakar bogazım agrıyor desem ballı sut yada, pekmez serbetı yapar hmn. Allah razı olsun dogumdan oncede sonrada cok ıyı baktı bana hergun kahvaltımı hazırladı ev ısını yaptı ve daha fazlasını..
tarafından
Maşallah canım darısı başıma
0 oy
(924 puan) tarafından
Eşim ve annem ilgilenir hastayken bı tık.esim.fazla ilgilenir ilaçlarımı.aksatacagimi.bildigi için alarm kurup  erkenden kalkar biseyler hazırlar ilacimida içirir ise giderdi 15 gün o usenmedi ben üşendim Allah ondan razı olsun ilgilenir 
tarafından
Oy ne güzel canım
0 oy
(15,839 puan) tarafından
Hiç kimse anam uzakta koca calisiyo pekte kıymetli değildir canim yinede kalkar her işimi yaparim
tarafından
Benim eşim de iste olsa keşke en azında kendimi avuturum
0 oy
tarafından
Eşim bakıyo Allah razı olsun herşeyi yapar yedirir yeni grip gecirdim bende hamileyim mutfagi cincik etti camın önüne kadar siler 
tarafından
Valla kara kara düşünüyorum mutfak berbat halde yapayım diyorum gözümün önü kararıyo
tarafından
Hastaysan yapma dinlen yorma kendini
0 oy
tarafından
Eşim dr ilgilenir annem de eğer esim ilgilenecek kadar hasta isem eşim ilgilenir değilsem anneme giderim iyileşene kadar annem bakar
tarafından
Annem şuan burda degil olsa bakar
0 oy
(55 puan) tarafından
Valla canm kadinlar kendi kendisinin doktoru maalesef 
tarafından
Öyle maalesef
0 oy
tarafından
boş ver söyleyip seni daha fazla üzmeyim Allah kimseye muhtaç etmesin oda hasta olursa sende bakma 
tarafından
Söyleyince üzülmüyorum seviniyorum en azından sizin eşiniz anlayışlı

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 485 göst.
13 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Goncagull (1,154 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 269 göst.
30 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
27 cevap 830 göst.
1 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 244 göst.
14 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde 12345ftmmm (174 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,867 cevap

35,002 kullanıcı

...