0 oy
214 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (89 puan) tarafından
Merhana anneler oğlum 4.5 aylık cumartesi günü sünnet oldu anestezi iğnesi yapılan prnisin üst kısmı mosmor oldu. Cilt hassasiyetine bağlı endişelenme dediler ama icim rahat etmedi. Yaşayan var mı? Bir de doktorumuz sadece batikon damlatmami söyledi her bez değişiminde bardak koymana gerek yok dedi ama ben beze yapışır diye korkumdan koyuyorum. Bakım için tavsiye, öneriniz varsa söylerseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ederim 

4 Cevaplar

0 oy
(10,978 puan) tarafından
Ay bende cok korkuyorum elimde olsa yaptırmam vallaha. 
(89 puan) tarafından
Ben de öyle diyordum maalesef sağlık sorunu olduğu için acele etmemiz gerekti
(10,978 puan) tarafından
Napcan canım
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Morluk ve sislik çok normal oğlumun ki bir hafta geçmemişti. Ben de bir hafta boyunca her alt değiştirmemde ve krem süreceğim zamanlar bardak koydum. Bize doktor bir krem vermişti birde sarı kantaron yağı almamızı söylemişti 3 saat arayla bir birinden bir birinden kullandık bir hafta boyunca. 

En dikkat etmen gereken şey pipisini her seferinde tamamen geriye çekip pipisini ve dikiş yerinin tamamını dışarı çıkarmak. Iyilesse bile. Doktor numarasını vermişti bize ilk sünnet olduğu hafta her akşam sonrasında da 10 gün de bir fotoğraf istedi takip için. Bur ay dolduğunda tamamen iyilesmisti. Bende o yüzden çok önemsemedim geriye çekmeyi. Oğlum çok ağlıyordu. 1 aydan sonra polisinde yapışıklık oldu. Pipisi gömüldü içeri çıkmıyordu. Doktora fotoğraf attım. Tekrar kremlerine başlamamı söyledi ve nasıl masaj yapmam gerektiğini anlatan bir video falan attı onlara uyarak bir hafta tekrar krem kullandık bir hafta sonunda çıktı pipisi.
(89 puan) tarafından
Teşekkür ederim cevabınız için peki banyo ne zaman yaptırdınız
(1,043 puan) tarafından
Doktor ilk gün yaptırma sonrasında yaptırabilirsiniz dedi ama ben yine de 5 gün bekledim öyle yaptırdım.
Geçmiş olsun canım
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Morluk hakkinda bir bilgim yok canim ama doktorumuz bardak koydurmadi hic onun yerine pipisi yapismamasi icinde beze denk gelen yerine vazelin suruyordum yapismiyordu 
(89 puan) tarafından
Teşekkürler cevap için peki banyo ne zaman yaptırdınız onu sormayı unutmuşum
(1,158 puan) tarafından
4. Gun banyosunu yaptirdik canim doktor normal vucudunu basini yikayin dedi sadece pipisine dokunmayinn su ordan akip gitsin demisti
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Oluyor canım benimde bebeğiminde oldu pipi ucu hala açık mordur ama pipinin toplanması uzun üsürüyor bende o ayda yapmıştım biz krem sürüyorduk pipisine ve bezinin pipisine geleceği yere hemen 3 güne topladı  ve papatya suyu ve kantoron yağı kullandık çok faydasını gördük bardak kullanma dedi doktor bize kullanmadık zaten krem sürdüğümüz için yapışmadi banyo da ben 3 gün yaptırdım ama o bölgeye sabun şampuan gelmicek şekilde yaptiriyorsun iglesene kadar ben 3 günden sonra hergun su ile yıkadım alt bölgesini kabuk oluyor o su ile düşüyor çünkü

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 202 göst.
0 oy
0 cevap 58 göst.
11 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Melo B. (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 205 göst.
22 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Tgrlsima (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 96 göst.
18 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Selin&& (1,272 puan) tarafından soruldu

380,963 soru

11,405,347 cevap

34,943 kullanıcı

...