0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (1,615 puan) tarafından

Arkadaşlar 10 aylık bebeğim var adetim 3 gün gecikti ben çok korkuyorum çünkü iki tane çocuğum var kızım çok yaramaz bu dönem çok riskli bir dönem onun için 3 yaş sendromu içinde bebeğim 10 aylık ve emziriyorum test yapmaya çok korkuyorum acaba sütten dolayı gecikme ola bilir mi lütfen yardımcı olun az önce eşimi aradım bir dünya konuştum konuştum ağladım spiral taktırtmıyo rızası yok dinen de eş rızası gerekiyormuş elini kolumu bağladı çok korkuyorum :( test yapmaya da korkuyorum ya pozitif sonuç görürsem diye psikolojim çok bozuldu 3'cü çocuğu bedenen ve psikolojik olarak kaldıramam :(

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım şüpheli ilişki olmadıysa kendinizden eminseniz korkmayın srtestende gecikir
(1,615 puan) tarafından
Belirtileri var yıllardır ben ne zaman adet olsam aynı belirti olur ama gelen giden yok bir ara kayınvalfem görümcem çok canımı sıkmıştı sinir stres olmuştum yakın zamanda sütümü falan etkilemişti acaba ondan mı diyorum ama bilmiyorum korkuyorum
tarafından
Bazen belirtileri olmayabilir böyle düşünme bence bir iki güne kadar olursun
(1,615 puan) tarafından
Aslında belirtisi var çok hazım gelir o zaman benim adet olucapımı bilirim çok çikolataya sararım ama gelmiyor :(
tarafından
Gelir gelir başka şeyler düşün ummadığın anda olursun
(1,615 puan) tarafından
İnşallah inşallah korkuyorum çünkü çok
-Reklam-
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Test yap için rahatlatasin varsa da yoksa da .. böyle sürekli düşünmek daha kötü
(1,615 puan) tarafından
İnan pozitif sonuç çıkar diye aklım gidiyo :(
0 oy
(135 puan) tarafından
Hayırlısı canım üzülme Allah verdiyse kolaylık fa verir inş testi yao rahatla bence 
(1,615 puan) tarafından
Pozitif sonuç alırım diye korkuyorum oğlumu da emziriyorum zaten çok bir yemek yediği de yok onuda sütten kesmek zorunda kalcam eşim de laf dinlemiyo valla sarı binalık olcam yaaa
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Ben bu taktırmayan adamları anlamıyorum amacı din filan degil onların rahat rahat yapmak yapacaklarını. 
(1,615 puan) tarafından
Korkuyo birşeyden ama neyden bilmiyorum ablası da diyo korkma oğlum yaparken sana batmaz diye sinir ediyo bizi asla dinlemiyo
(10,978 puan) tarafından
Sankı kendi doguracak
(1,615 puan) tarafından
Vallahi billahi çok korkuyorum dört gözle gelsin diye bekliyorum aklım gidicek
0 oy
tarafından
Stresten de gecikme bilir canım ama hangi korunma yöntemi uyguluyorsunuz 
(1,615 puan) tarafından
Prezervatif kullanıyordu o zaten ne zaman takmasa onu bş haller oluyo sinir oluyorum bu sefer takmamıştı dışarı çıkıyordu ama 1 tane bile gelse tutuyor oğlumda öyle olmuştu 2 ci çocuğu da düşünmüyordum zamanı var diyordum bir baktım adetim gelmiyo hamile kalmışım
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Valla canim test yapmadan bilemezsin belki hava degisiminden gecikmistir ya da stresten bilemeyiz ki bence bir test alip yap artik hayirlisi olsun hakkinizda 
(1,615 puan) tarafından
Amin inşallah çünkü psikolojik men bedenen de kaldıramam 100 kiloyum asla yapamam
0 oy
tarafından
Neden spiral taktirmiyorsun.  Boyle korkuyla yasayamazsinki 3 gunden birsey olmaz stresdende gecikebilir
(1,615 puan) tarafından
İnşallah pozitif çıkmaz alayım ben 1 2 tane :( korkunun ecele de faydası yok sonuçta :(
tarafından
İnsan yinede korkuyor ama napican uzulmek korkmak sevinmek elimizee olan seyler degil malaseef
(1,615 puan) tarafından
Maalesef değil çok haklısın sen kaç yaşındasın böyle hitap edemeden konuşmak garip geliyor bana
tarafından
22 yasindayimmm arkadasim ayni yastayiz yanii
(1,615 puan) tarafından
Öyle mı elmas sanırım adın dimi bayanelmas diye ya nikin benim adım da suna

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
6 Ocak 2023 Diğer kategorisinde selin-97 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 270 göst.
26 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy