0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından

Kızlar görümcem normal de çok patavatsız bir insan ikide bir sorun yaşıyorum onunla ama ona belli etmiyorum tabi kaynanama söylüyorum daha önce görümcemle tartışmalarımız oldu kıskançlık diyelim kendi abisinden bile kıskanıyor beni iki tane de Kaynım var Onlardan bile kıskanıyor çok değişik hareketleri var Biz bir zamanlar görümcemle arkadaş gibiydik Keşke olmasaydık evin bir kızı kendiside oynak balina diyelim kaynanama demin şikayet ettim kızın dedim sütten çıkma ak kaşık değil hep kızına toz kondurmuyor normalde kizini biliyor kaynanama karşı da çok terbiyesiz saygısız kaynanamla biraz tartıştık gibi işte yok ben senin evine bile muhtaç kalmak istemem falan filan dogrumu yaptım bilmiyom eşimin haberi yok şuan tartıştığımızdan söylemem de kesinlike bilmesin :D

8 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından

Oynak balina hahaha ay koptum :D

-Reklam-
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Oynak balina iyiydi☺☺☺☺
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Eskiden olan bir şeyi mi ortaya döktün anlamadım 
0 oy
(782 puan) tarafından
Kızına tabi toz kondurmaz sen gelinsin sana kondurur bence fazla icli dışlı olma kocan da elbet duyar bu olanlari hic bisi sakli kalmıyor..akraba evliligimi merak ettim :D
(726 puan) tarafından
Akraba değil
0 oy
tarafından
El kızı kıymetsiz olur heer zaman bacım şaşmaz:)
0 oy
(402 puan) tarafından
Onlar muhakkak söyler eşine.o yüzden önce sen söyle bence
0 oy
tarafından
Kızına toz kondurmaması normal bence görümcenle halletmeye çalış 
0 oy
tarafından
Benim kaynananın kızı iç çamaşırıyla bacaklarını açarak instagrama fotoğraf atmış neyse ben bunu gördüm aradan zaman geçti kaynana kızını savunuyordu ben de senin kızın böyle fotoğraflar atıyo oraya buraya binlerce kişi görüyo dedim bana küstü e kocama da söyleyemiyor tabi yoksa görümcem elinde kalır öyle kalmıştı o geldi aklıma. 

İlgili bir soru bulunamadı

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı

...