0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (25 puan) tarafından
Yeni doğum yaptım bir hafta oldu virüsten dolayı hiç misafir kabul etmiyoruz sadece annem ve kaynanam gelmişti . Bugün karşı komşum çaldı kapıyı bebeği görmek istedi bende kapıdan gösteririm diye bişey demedim sonra bı an oğluma bakarken kucağına aldı bende serin burası üşümesin diyip geri aldım bebeğimi icik çok sıkıntılandı virüs bulaşacak diye çok korkuyorum keşke acmasaydim kapiyi:((((

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bebeklere  ulaşmaz diye birsey yok malesef insallah allah korusin bebegini ve tum bebeklerimizi
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet bulaşır tabi ki komşun da virüs mü var
(25 puan) tarafından
Hayır virüs yok diye biliyorum :(
(25,224 puan) tarafından
Bebeğini takip et bikaç gün bişy olmaz inşallah canım kimseye verme acma kapıyı
0 oy
tarafından
Bu insanlarin beyninde ne dolu Allah askina  m.almidir nedir niye aliyo cocugu acma kapini gerekeirse ya sende acsan bile maskeyke cik mjsafir kabul etmiyorum de
(25 puan) tarafından
Off keşke acmasaydim sinir oldum ya:((((
tarafından
Suc sende komsuda degilki kendinde maskesiz konustun muhtemelen ki kadinda zaten umarsizmis.Dikkatli ol canm  bak hergun burda neler okuyoruz
(25 puan) tarafından
Evet suç bende haklisn çok pismanim
tarafından
Artik canini sıkma sanada ders olmus insan hata yapiyo iste malesef.biseycik olmaz Allah in izniyle bebegine odaklan canm
0 oy
(10,988 puan) tarafından
Ne yazıkkı bulasır. Ama sen içini ferah tutut yoktur komsunda
0 oy
(402 puan) tarafından
Ne anlaşıyışsız insanlar var ya.ne oluyomuş bebeği görünce ne geçiyormuş ellerine?geçiyo canım allah korusun geçen gün gösterdiler yeni doğan covid servisini.kimse önemli değil bebişinden.covidden dolayı korkuyorum de göstere kimseye.
0 oy
tarafından
Tabiki bulaşabilir hem senden müsade istedi mi almak için bu virüste kucağa neden alırlar anlamıyorum 
0 oy
(270 puan) tarafından
Bı arkadasimin yeni doğan bebeğine virüs bulaşmis bebeğe bişey olmadı ama semptom göstermediği için en az 10 kişiye virüs bulaştığı bı bebek.Bebegi seven hastalandı seven hastalandı.Anne ,baba, kardeş, bakıcı ,bakicinin eşi, bakicinin kızı , bakicinin kızının eşi ve çocukları dedeleri annane babanne derken bebeği kucağına alan virüs oldu.Ama bebekte bişey yoktu.
0 oy
(842 puan) tarafından
Ne değişik insanlar var ya çocuk alınır mı kucağa hemde söylemeden bu virüs zamanı kapı açılacak gibi değil hem yeni doğmuş hemen gidilmez kapıdan hal hatır sorulur ben bile komşuma mesajla yazdım gitmedim virüs zamanı küçücük bebek daha zayıf direnci bulaşır tabi Allah korusun bir daha sende açma boşver 
0 oy
tarafından
Komşunda da düşünce yok virus var ne diye görmek ister ki allah akil fikir versin. Kuzum bir anda gelmiş açmışsin kapini anlık bir hata o an insan kala kala kalıyor. Bebegini gözlemle takip et içini ferah tut insallah virus olmaz. 
0 oy
tarafından
Bulaşıyor canım inşallah geçmez bebişe

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 73 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Edanr1 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 81 göst.
10 Nisan 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Büşrasu (655 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 110 göst.
24 Ocak 2022 Aile kategorisinde kubraugur (2,529 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 171 göst.
3 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 1Nurr (23 puan) tarafından soruldu

382,318 soru

11,446,752 cevap

35,022 kullanıcı

...