0 oy
157 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Kizlar 4 ay 24 günlük beybim var  destekli oturuyorum kucağımda da oturuyorum 1 hafta sonra oturturum diyorum ne diyorsunz

12 Cevaplar

0 oy
(1,850 puan) tarafından
Oturt kiz ne olacak bende oturtmuştum o aylarda 
tarafından
Çekiniyorum da biraz :)
(1,850 puan) tarafından
Kız bacim oturt oturt :)) neyinden cekiniyon
-Reklam-
0 oy
tarafından
7. Ayda canım erken suan bıraz
tarafından
Bir ay daha bekleyim en iyusi
tarafından
Bence bekle canım
0 oy
tarafından
Çok küçük ya kucakta neyse de mama sandalyesine oturtmayın. 7 aylıktı ben öyle oturttum zaten ek gıdaya başlayacaksanız sandalyede vermeyin çocuklar emerek yedikleri için yatarak beslenmeyi biliyorlar belinden itibaren yastık koyup öyle yedirin ek gıdayı çocuk bi alışsın sonrasında mama sandalyesine geçin
tarafından
Saol canım beklerim daha
tarafından
Mama sandalyesi nasıl bi de ona bağlı şu normal fiyatlı olanlara plastik dik duranlardansa bekleyin ama hani bu pahalı olup kademeli olanlar var yatıyo falan onlardansa hafif eğik oturabilir
0 oy
(4,725 puan) tarafından
7. Ay gibi oturdu
tarafından
Anladım canm
0 oy
(1,807 puan) tarafından
5 buçuk ta oturttum 6 da desteksiz oturuodu ama
0 oy
tarafından
Belli ki cok heves ediyorsun ama herseyin zamani var az daha beklesen zarari degil kari olur canm az daha sabir 6.ayda basla derim ve tam dik degil egimli
tarafından
Cok hareketli gelisimi ilerde jyi dedi doktor öyle diyince gaza geldim galiba:):)
tarafından
Canm benm oglum oturmadan 5 aylik emekledi ama yinede oturtmadim ki kendi cok istedi ama ne gerekvar omirigine zarar verme ihtimalini almaya 1 kac ay beklese ne olacakki.insan hevesleniyo ama sonrasinida dusunmek gerek bosver bekle azicin daha birsey kalmamis zaten
0 oy
(3,896 puan) tarafından
Mama sandalyesi kullanmadim.
0 oy
(516 puan) tarafından
Bes bucukuncu aydan sonra otuttum ama kendisi oturmaya cok hevesliydi,gayet saglam oturuyordu,
0 oy
tarafından
6 dan sonra oturttum ben canım durup durup birden atıyordu benim ki kendini dua et ne yapar diye cesaret edemedim 6 dan sorna da etrafına ince yastık koyup sikistiriyodum ki hareket edemesin diye ")
0 oy
tarafından
6 ayda denedim ama 7. ayda oturttum ztn desteksiz oturmadan ek gidaya baslamayin der doktorlar 
0 oy
tarafından
6 aydan sonra oturt canım şuan bile erken o şekilde bebeğin beli ağrır ince kemikleri ben 3 çocuğumu da 6 aydan sonra oturttum :) eccik daha bekle 
0 oy
(6,658 puan) tarafından
Bi arkadaşım 4 aylıkken oturtmaya başladıydı ben de 6 aylıkken oturtmaya başladım canım 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 129 göst.
22 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Kralice55 (4,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
17 Ekim 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (1,131 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde Lale5616 (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 135 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Susam (4,307 puan) tarafından soruldu

399,825 soru

11,959,435 cevap

36,127 kullanıcı

...