0 oy
221 göst.
Aile kategorisinde (137 puan) tarafından

Merhaba kızlar 1aylık kızım var İstanbulda yaşıyorum Annemler Sivasda annemleri çok özledim görüntülü konuşuyoruz ama yüz yüze olmuyor eşim gidelim diyor ama ben kızdan korkuyorum birden orda hastalanır yada tam tersi biz annemlere hastalık bulaştırız çok kötüyüm Allah lanet etsin bu koronaya herkesi her şeyden mahrum etti:angry:

7 Cevaplar

0 oy
(3,099 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Bazı insanlar bilinçsizce davrandiktan sonra bu korona bitmez bacim
(137 puan) tarafından
Maske, mesafe, temizlik
Bazıları markete giderken maske takmıyor sinir oluyorum abicim, ablacım artık takın be bu maskeleri diyorlarkı nefes alamıyoruz Sanki. Korona olduktan sonra çok güzel nefes alıcaksınız
(3,099 puan) tarafından
Allah aşkına o maskeyi hiç cikaramiyanlar var onlar nasıl rahat ediyormuş nasıl nefes alıyorlarmış tamam bende daraliyorum yüzüm ter içinde kalıyor maskenin kokusu rahatsız ediyor ama ben o maskeyi cikartirsam belki tasiyiciyim başkasına bulastircam belkide başkasından bana bulasicak benim evde kızım eşim var neden onlarında vebaline gireyim maskeden çok rahatsız oluyorsan çıkma kardeşim evinden
(137 puan) tarafından
Evet online alışveriş yap
(3,099 puan) tarafından
Bu korona bitmez normallesecek artık bı grip gibi
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Korona bitmicek. Sadece asi tedaviisi olucak bundan 2 sene sonrada corona hala vsr olucak ulkemizde bitmesinin bir anlami yok dunya uzerinde bitmedigi surece
+1 oy
tarafından
En uzun ve olumcul virus kara vebaymis. 4 ila 5 yil arasi surmus sanirim. Korona insallah bu kadar  surmez. Bende gitmek istiyorum torununu daha 1 kez gorebildi 4 aylikken cok ozluyo dayanamiyo ama korkuyoruz
(137 puan) tarafından
Bizde korkuyoruz
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Bir bilsek ne zaman bitecegini bir umudumuz olurdu

0 oy
tarafından

İnsanlar bilinçsiz ve sorunsuzca davrandigi sürece bitmez z 

Bugün adamın biri korona ve karantinasinin bitmesine birkaç gün var adam.evde çıkıp bankaya gelmişti, aniden bankaya polisler geldi ve adam koronaymis evde çıkmış , onun yüzünden bir sürü insan tehlikeye girdi , ve bankayı bosltip yıkayıp kapadilar kimse işlem yapamadı 

İşte böyle bir zihniyet var .. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 73 göst.
6 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 150 göst.
19 Ocak 2022 Aile kategorisinde Nalankt (961 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 101 göst.
16 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Misafirrrrrr (176 puan) tarafından soruldu
0 oy