0 oy
208 göst.
Diğer kategorisinde (157 puan) tarafından
Hamilelikte izne ayrılmıştım bugun geri döndüm isime...

Sabah gitmek çok zordu surekli aklıma.biseyler takıldı anneme söyle böyle diyip durdun kapıya gidip geldim tekrar tekrar baktım uyuyordu...

Is yerinde hep aklımdaydı çok sık aramak istemedim hemen eve gelmek için can attım geldim sarıldım kokladım minik yavrum sensiz bir gün değil akşamı etmek bile çok zordu....

Çalışan anne olmak hem iyi hem zor bisey sanirim

8 Cevaplar

0 oy
(2,375 puan) tarafından

Aynen öyle valla 

-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende haftaya baslayacagim cok alisti bana. Napalım mecbur hepsi onların gelecekleri icin
(157 puan) tarafından
Öyle canim tabiki ama aklımda oluyor surekli annem bakıyor ben gelene kadar ama yine de hep aklım ondaydı
tarafından
Annen bakıyorsa hic meraklanma en iyi sekilde bakiyordur
0 oy
(354 puan) tarafından
Rabbim başka ayrılıklar vermesin canım çalışan anne olmak zor ama ayaklarının üstünde güçlü anne olmanda çok iyi 
(157 puan) tarafından
Evet canim tsk ederim
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ben ilk biraktigimda da cok zor gelmisti isteyken ozluyorum hala 
(157 puan) tarafından
Evet canim bende özledim
0 oy
(402 puan) tarafından
Eğer maddi çok ihtiyaç duyulmuyorsa çocuk okula başlayana kadar çalışılmamasından tarafım.çocuğun kişiliği 3 yaşına kadar oluşuyor çünkü.keşke imkanınız olsa siz eğitseniz.kimse sizin gibi olamaz çünkü.
(157 puan) tarafından
Şükür durumum kötü değil ama çalışmakta lazım je kadar 7 saat ayrı kalmak zor gelsede
(402 puan) tarafından
O zaman alışırsınız ne diyim.para hep bulunuyor da bu su gibi geçen bebeklik dönemi bulunmuyor.benim annez de çalışan kadındı çok zorluklarını yaşadım.hayırlısı olsun hakkınızda.
(157 puan) tarafından
Amin cnm tsk ederim
0 oy
(2,847 puan) tarafından
İlk zamanlar öyle sonra alışıyorsun hatta iyi ki sosyal hayat var kafa dinliyorum çay içiyorum diyorsun :D
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Kaç aylık canım 
0 oy
(1,037 puan) tarafından
Ben e. Bir aydır calısıyorum annem bakıyor 10 aylık bebegım artık bana gelmek istemiyor hep annemi istiyor ona alıstı aksam eve getirdiğimde cok aglıo orayı ısıtıo. Benım ıxın okadar zor ki bazen bırakmaya karar veriyorum bılmıom hala alısmaadım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 148 göst.
16 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Vuslat_vuslat (218 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 1,275 göst.
22 Ekim 2019 Diğer kategorisinde hasretümit1 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 292 göst.
3 Ekim 2020 Aile kategorisinde linosun anasi:) (2,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 217 göst.
1 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (492 puan) tarafından soruldu

379,463 soru

11,359,420 cevap

34,836 kullanıcı