0 oy
159 göst.
Diğer kategorisinde (102 puan) tarafından
Kızlar aslında doktora sormak lazım ama randevum Perşembe günü tutmamda bir sakınca varmı bebeğe etkisi olurmu bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

5 Cevaplar

+1 oy
(402 puan) tarafından
Amniyon sıvısının en önemli olduğu günler.gerek var mı riske girmeye sizce?
-Reklam-
0 oy
(13,717 puan) tarafından
23 haftayim ben tutamicam kendime hiç güvenmiyorum
(102 puan) tarafından
Ben tutmak istiyorum ama bebeğe etkisi olurmu bilmiyorum
(13,717 puan) tarafından
Post da açtım aşkım çok şükür bin şükür çok iyiyim  sadece oksurdukce yanık kokuyo sanki. O da benim midemi bulandiriyo.
Onun haricinde Allah'a şükürler olsun çok çok iyiyim merak etmiş herkes Allah sizden razı olsun gercekten
(5,311 puan) tarafından
Ohh şükür bayadır hiremiyom ara sıra bakıp çıkıyom demmeki o posta denk düşmemişim rabbim tekrarını yaşatmasın
(13,717 puan) tarafından
Amin kuzum Allah sizleri de uzak etsin inanki çok kötü bir illet
(5,311 puan) tarafından
Amin kuzum amin
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Ben 5 haftalıktım geçen sene tutmadım, keşke de tutsaydım diyorum. Ama seni bilmiyorum tatlım, susuz kalırsan bebeğine çok zararlı olabilir. Senin yediğini yiyo o şuan
(102 puan) tarafından
Bende bilmiyorum ya bide 11 aylık oğlum var peşinde koşturuyor son dönemdeyim bide doktorada soramıyorum
0 oy
(367 puan) tarafından
Doktorlar genelde tutma demiyolar kararı sana bırakıyolar. Bence bi gün tut dene nasıl olduğuna bak öyle karar ver canım hayırlı ramazanlar :)
(210 puan) tarafından
Sizce bu deneme yanilma yapilacak bir durum mu  hem de 34. haftada??
(367 puan) tarafından
37 haftalik hamileydim doktorlarin hiç biri tutma diyemem sana kalmış bi durum demişti. Bi gün dener kendini kötü olursa tutmaz.
0 oy
(31 puan) tarafından
30 haftalıgım doktorum bol su içmem ve iyi beslenmem şartıyla olabilir dedi. Kendinizi deneyin bir gün tutup bir gün ara verebilirsiniz en iyiisini doktorunuz bilir. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 151 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 416 göst.
17 Nisan 2020 Diğer kategorisinde Aaayys (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 154 göst.
19 Nisan 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.