0 oy
310 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Ya kalktm ytakdan uyyodu sofrann basna gectim ağladı bayA emzrdim ezana on beş daka kalla artık aldım içeri getrdim emmek istyo daha sonra dışarı gidelm diye ağladı ne yiyebldm n su icebldm yemek neysede suyuda icemedm ya:(

Sizin bebikler ne alemde

9 Cevaplar

0 oy
(5,311 puan) tarafından
Geçen sene benim oğlanda öyle idi ben alıp gögsümde emzirip öyle sahur  iftar yapardım 
-Reklam-
0 oy
(12,494 puan) tarafından
2 kere kalktı emzirdim uyudu

Olsun kız az yeyip belki zayıflarız;) 
0 oy
(439 puan) tarafından
Biz kızımla 3 de sahur yaptık o uyudu bende namaz kıldım şimdi uyucam canım allah kabul etsin hepimizin orucunu 
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Benimki geçen sene 4.5 aylıktı bir yandan emzirip bir yandan yerdim elimin uzanmadigi yerde eşim yedirirdi ne günlerdi ya :) 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
kiz benimki büyük 2.5 yasinda ikide kalkti odaya gidelim oturalim diye aglayip durdu zor ikna ettim uyumaya bi odaya geldik falan gecen sene rahattim ☺️
0 oy
(270 puan) tarafından
Benimde herzaman uyuyan bebegim bu gece sanki oda sahura kalktı.Biz yattık oda yattı şimdi.Yarin oruç tutacak sanırım sütünü de emdi.
(813 puan) tarafından
Ayy benimkide öyle oldu ya :) 7buçuk aylık oğlum bizle sofraya oturdu eline ekmek verdim bir parça onu kemirdi ezan okumaya 5 dk kalada emzirdim uyudu bende namazımı kıldım uyuycam uyuyabilirsem
(270 puan) tarafından
Allah kabul etsin.
0 oy
(3,055 puan) tarafından
Valla 15 dakika kalada ben yedim ben kalkar kalkmaz kalktı zorla uyutum sofa hazırladım geri kalktı eşim yerkej onun karnını doyurdum yatırdım ezana 15 dakika kala yedim artık napayım canı sağolsun
0 oy
(2,728 puan) tarafından
Maşallah  8 aylık  kızım  uyanmaz şanslıyım ❣
0 oy
tarafından
Kiz su icmek o kadr zor degildi kucagindayken suyunu icseydin ya ne edecen simdi emziriyonda

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 248 göst.
26 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
23 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 155 göst.
14 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
21 cevap 558 göst.