0 oy
534 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
BU KONUDA BİLGİSİ OLAN VARMI BEN 26+4 GÜNLÜK HAMİLEYİM VE GÖĞSÜMDEN SÜT GELİYO DAMLA ŞEKLİNDE BU HER HAMİLE DE OLABİLİYOMU YOKSA DOKTORA GİDİNCE SORSAMMI Bİ SORUN OLURMU?

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
normal canim her hamilede olmuyor sakin sikma erken doguma sebep oluyormus yinede doktoruna sor aklinda kalmasin
tarafından
İlk kez duydum erken doğum olmasın amannn cok küçük daha daha doktora gitmemede var yani ayın 9 unda gidecem ama yinede sorucam bunu
-Reklam-
0 oy
(15,697 puan) tarafından

Bu cok normal gelebilir gebelikte.

Sıkma ama kesinlikle sut gelis deliklerini acarsin ve erken doğumu tetiklersin. 

Benim geceleri olurdu hani kol altinda kalinca akardi cok az ve ileriki.haftalarda ekşimsi sut kokarsin bebek dogduktan sonra da ayni o sekil kokar ve ben cok seviyorum o kokuyu immm :):P

tarafından
O kokuyu bende çok seviyorum inan çünkü en masum ve en saf koku
(15,697 puan) tarafından
Aynen annelerde bu sekil kokuyor kiz kardeşlerim evime gelincw tokalasirdik bana bebegin gibi kokuyorsun derlerdi coookkk guzel.bir iltifat olurdu bana;)
tarafından
Evet dünyanın en güzel kokusu bebek kokusu derler hep
0 oy
(2,840 puan) tarafından

Benim 14.haftadan itibaren gelmeye baslamisti 36.haftada sezetyan dogum yaptım canim hhemencik emzirebildim cok sukur sutun bol olcak seninde demekki normal yani korkma<3

tarafından
Aslinda süt vermemde sorun yaşamadım ilk doğumda ama benim mallığım üstelik emiyoduda bizimkiler yok ac kalıyo yok şöyle yok böyle dediler biberona da alisinca birakdi beni inşallah şimdide dediğin gibi olur emzirmek çok istiyorum içimde kaldı
(2,840 puan) tarafından
Canim ben hem emziriyorum hem mama veriyorum ama doktorumun tavsiyesi once emzir 10 dk sonra biberonla mama verki memeyi unutmasin demişti gercekten bi sorun yasamadim ne kadar ac olursa olsun memede doymuycaginida bilsen once emzir kendi biraksin 10dk sonra biberon ver mecbur kalirsan tavsiyemi aklinda tut :)
tarafından
Tamam mutlaka deniycem ama inşallah gerek kalmaz
(2,840 puan) tarafından
İnsallah canim
0 oy
tarafından
her hamilede olur canimm hatta bu iyi bisey dogum yapinca sutun hemen gelir
tarafından
bende olmadi
tarafından
ben hemen emzirdimm doydu bebegimm suanda gayette iyi sutumm milletin lafina bakmaa sen
tarafından
Bende öyle yapacam emzircem kimsenin lafına da kulak vermiycem çünkü sütüm vardı
tarafından
ha bana Allah var hic diyen bunaltan olmadii
tarafından
Ne güzel benimde olmasa çok iyi olacakda işde yapcak bişey yok
0 oy
tarafından
Benim 16. Haftadan itibaren gelmeye baslamisti cok normal
tarafından
Umarım sütte bol olur da emdikçe doyar yavrum
tarafından
Insallah canım simdiden dusunme bile oyle seyleri aklima bir kere bile acaba bebegim doyuyor mu diye düşünce gelmedi onu yaratan Allah rizkini da verir elbet
tarafından
Tabikide öyle umarım yine aynısı olur hayırlısıyla doğsunda allah verir onun rızkını katılıyorum
0 oy
(3,078 puan) tarafından
Bende de 29 hafta da gelmeye başlamıştı canım sakın sıkma o kendiliğinden geçiyor. Eğer sıkarsan devamlı akar göğsün 
tarafından
Ayyyy evet sıkıyorum arada eşimde diyoki napiyon sen çocuğun ağız sütünü niye sıkiyon diye tartısiyo benle :)
(3,078 puan) tarafından
Sıkma canım sen sıktıkça uyarırsın ve süt gelmeye devam eder erken doğumu tetikler Allah korusun canım
tarafından
Amannn yokk birdaha yapmam bu hatayı ben eşime de diyorum zaten dikkatli olalım falan diye oda ben değil sen dikkat et diyo :)
(3,078 puan) tarafından
Doğru demiş adam :-D oynama sakın bir daha :))
tarafından
Hahayyy aynen birdaha ellemem son olsun:)
0 oy
tarafından
Benimde 25 26 haftalikken fln başlamıştı. Dogurana kadar da akti durdu
tarafından
Çok yoğun değil ara ara damla seklinde geliyo ama açık sarı su gibi zaten de bende ara ara sıkıyorum merak edipde demekki  ondanda böyle oluyo
tarafından
Süt kanallarin doluyo bu haftalarda
tarafından
İnşallah çok verimli olurda bebekde doyar
tarafından
Benim sol gogsumden cok gelmiyodu. Dogumdan snrada cok az geldi. Sonra kesildi
0 oy
(305 puan) tarafından
Nrmal canim benmde geliyo 25 haftaligim
tarafından
Yapmiycakmısız erken doğuma neden olur diyolar bir daha yapmiycam ama bu son olsun zaten başımıza merakdan geliyo ne gelirse :)
(305 puan) tarafından
Aynen aynen bi kirip dizimizi oturamiyoruz biseyide merak etmeden :p
tarafından
Bizim kanımızda var bu kız bak erkeklere varmı hiç onların böyle platform la alakası falan olsa bile bizim gibi asla olamazlar
(305 puan) tarafından
He yaa dimi hersey kadinlar uzerine :)))
tarafından
Biz özeliz tabi bunu erkekler bilmiyo malesef hem biz eğlenceliyiz duygusal bi yapımız var erkekler öylemi hiç duygusallikdan anlamıyolar gülmek desen zaten zar zor konusmaya gelincede nadir konusuyolar bazı erkekler eğlenceli olabilir belki oda  ancak ben daha görmedim şahsen  :)
0 oy
(348 puan) tarafından
Her gebede oluyor sutun kanaarin calismaya baslamis ve hava cok sicak oldugu icin akiyordur.sen sagma sakin
tarafından
Aslinda itiraf ediyorum bi iki defa sıkdım onu oyüzden sanırsam geliyodu eşimde kızdı hatta napiyon sen niye sıkıyon çocuğun ağız sütü diye çıkışdı bana hatta neyse bir daha ellemiycem :))
(348 puan) tarafından
Canm agiz sutu dogum itibari ile.gelir sapsari suttur onu tetikleyen dogumdur merk etme o hemen gelmez ama.daha skma o duzelir bemim.bile 2.gunde.bir.sutyen değiştiriyorum sut kokuyor;)
0 oy
(94 puan) tarafından
Benim ilk gebeliğimde de oluyoru ilk 19 haftada gelmişti normal canım
0 oy
(2,104 puan) tarafından
Normal o clestrom denilen sut sakin sıkma onu o bebeğe çok faydalı antibiyotik gibi

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 178 göst.
17 Eylül 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
0 oy
3 cevap 100 göst.
0 oy
2 cevap 58 göst.
2 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ysmnynr (375 puan) tarafından soruldu

379,895 soru

11,372,408 cevap

34,855 kullanıcı

...