0 oy
176 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Hanımlar gün içerisinde sürekli afedersiniz büyük tuvaletim varmış gibi karnıma sancılar giriyor karnımı tutup o ağrının geçmesini bekliyorum bazen hafiften bağırıyorum adet sancisi gibi oluyor nedir bu bilgisi olan var mı

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğum sancısı olma ihtimali çok yüksek cnaim mutlaka.dokfora git 
tarafından
Ama iki haftadır böyle yinede sancı mıdır
tarafından
Tabikide olabilir canım iki haftadır neden gitmedin doktora ihmal etme biran evvel git
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benimde öyle girmisti sancım hemen acile git
tarafından
Kaç haftalık tin canim benim iki haftadır böyle şuan yine oluyor
tarafından
38 .4 te oldu doğum oldu
0 oy
tarafından
Haftan çok küçük. Boyle sancılar hiç normal değil. Doğum sancısı resmen. Hiç durma git kontrole
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Benim de öyle sancılarım var. Doktor doğum sancısı dinlenince veya yatınca filan geçmez o şekilde ayırabilirsin dedi
(1,550 puan) tarafından
Ama önce nstye sokuyor muayene ediyor doğumun başlamadığına emin oluyor sen işini garantiye al acile git sancım var diye
tarafından
Geçiyor sonra yine oluyor mesela şuan uzanıyorum yine oldu
(1,550 puan) tarafından
Sen Bi doktora git belki sadece magnezyum eksikliğidir ama bu da şansa bırakılmaz emin olmuş olursun ben pazar günü acildeydim daha. Endişe etme iyi bakıyorlar
tarafından
Magnezyum ilacım var ağrın oldukça kullan dediler ama kullanmıyorum ilk böyle olduğum da çok ağır olmuştu içmiştim iyi gelmişti uyumustum sabah uyanınca on beş dk içinde tekrar başlamıştı agrilarim
(1,550 puan) tarafından
Ben artık günde 2 kere kullanıyorum magnezyumu. Unutunca ağrım başlıyor
0 oy
(1,347 puan) tarafından
Tuvalete kaç gündür çıkmıyorsun canım aynı sancılar aynı haftalarda bende olmuştu acile gittim doktor ultursaonla bakti bağırsak hareketi tuvalete çıkmıyormusun catlicakmissin artık dedi yerlerde surunmustum eşim çok korkmuştu bı acile git derim sebebi oysa ilaç veriyor
tarafından
Senin sancılar nasıldı canım dun hiç çıkmadım bugün de öyle karnimda genel bı ağrı var
(1,347 puan) tarafından
Kasıklarıma vuruyordu doğum yapicam sandım ağaya kalkamadim ara ara vuruyordu bı kaç saniye geçiyordu bebeğe bişe oldu sanmıştım hastaneye ağlayarak gittim inan ama gaz sancisymis günlerdir tuvalete çıkamıyordum çatlamak uzereymisim

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 62 göst.
9 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.
21 Temmuz 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 362 göst.
0 oy
6 cevap 62 göst.
18 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meryemmseda (912 puan) tarafından soruldu

379,264 soru

11,352,543 cevap

34,824 kullanıcı

...