0 oy
504 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Dün akşam kaynanamlar bizdeydi çay di filan sonra sahur a kalin dedik neyse kaldılar hazırlık filan o kadar çok yoruldum ki gece 3 de gitiler sonra benim kız uyandı derken saat 5 di uyudumda sabah goxumu açamadım kalkamadım yataktan ve hiç yapmam asla dediğim şeyle karşı karşıya geldim telefon verdim eğitici bir kaç birsy indirmiştim onları izlesin bende biraz uyuyayım dedim sonra kendime geldigimde 1 saat geçmiş o an kendimize annigimife sorguladım ne iğrenç bir anne oldum ben böyle dedim  Gün boyu şimdi içim içimi yer 

18 Cevaplar

+3 oy
(4,290 puan) tarafından
Sacmalama bi onu izlettin diye kötü anne mi olursun ilahi sende
(7 puan) tarafından
Valla ne yalan söyliyim çok vicdan azabı duydum sonra kalkınca bana öyle bir bakışı vardı ki yada o an ben öyle görmek istedim içim içimi yedi hemen en sevdiği şeyleri yaptım bu telefon insanı çok etkiliyor asla yapmam dediğim şey :( hep okuyorum işte çocuğa engel konuşmasına diye o yüzden diyorum ki Allahım ya ben buna sebep olursam. Burda konuşacağım kimse yok gurbetteyim kendime sarmista olabilirim biraz fazla.doktum.ocimi kusura bakma
(4,290 puan) tarafından
Hayatim seni çok iyi anlıyorum ama sürekli izletmiyorsun biz anneyim robot değiliz yorgun oluruz sınırlı oluruz her an duygusal durumlar değişiyor senin de dinlenmen gereken zamanlar olacak olabilir arada bole seyler 1 kere izlettin diye otizme falan yol açmaz sen dünyanın en iyi annesisin biliyor musun
(7 puan) tarafından
Sende mükemmel annesin ♥️♥️  :) Vaktinizi ayırıp yorum yaptınız hakkınızı helal edin..  gün içerisinde gerçekten sürekli ilgilenmekten tuvalete gitmeyi unutuyorum şimdi bu yorumlari görünce içim rahatladı çok teşekkür ederim
(4,290 puan) tarafından
Hakkim varsa helal hoş olsun ne demek sıkma canını sen olur ole şeyler kendini üzme canını da asla sıkma♥️
(7 puan) tarafından
:) Tamamdır  ♥️
-Reklam-
+1 oy
(2,722 puan) tarafından
Abartma lütfen bizde insaniz hasta yorgun olabiliyorz bende hasta oldgmda tv acym uzaniyorm biraz bizde yoruluyrz nirmal degilmi robotmuyuz sonucta 
(7 puan) tarafından
Haklısınız valla
+1 oy
(12,513 puan) tarafından
Kız abartma ya bende başlığı görünce
0 oy
(119,346 puan) tarafından
insaniz biz oluyo oyle seyler 
(7 puan) tarafından
:( :(
0 oy
(10,972 puan) tarafından
Sende insansın canım tabiki bittigin bir nokta olacak. Sen iyi bir annesin buna uzulup kafa takıyorsun hemde mukemmel bir annesin
(7 puan) tarafından
Güzel kalbinden akan yorumun için teşekkü ederim  :) Çok mutlu oldum
0 oy
tarafından
Arada sırada bende açıyorum bu kötü anne olduğum anlamına gelmiyor hep izletmedigin sürece sıkıntı yok .
(7 puan) tarafından
Hep izlemiyoruz bı bugün öyle verdim ama kalkamadım yataktan çok yorulmuştum gün boyu hem.cocuk hem hizmet ayaklarım ağırdı
0 oy
(484 puan) tarafından
Olabilir canım bizde insaniz.  Hastayken hastayım demiyoruz, yorgunken ben yemek yapmam demiyoruz, 7/24' çocuğa bakıyoruz.  Anneyiz ama insaniz da . Ki ben insanlığı geçtim, galiba sadece anneyim, en güzeli de bu.
(7 puan) tarafından
Dünyanın evet en güzel şeyi anne olmak.olmayanada Rabbim nasip eylesin kendimi ifade edemezsem beyninde kurar dururdum içimi dokeyim benim gibi anner varmıdır diye tek değilmişim buna sevineceğim aklıma.gelmezdi
0 oy
(410 puan) tarafından
Ben telefona o kadar karsi degilm anne sutu ic diye bi sarkli var onu cok seviyor oynamayi gel gel yapmayi ogrendi tabi butun gun izletmiyorum telefonda degil tv den aciyorum sarkiyi bz soylesek bile bakiyor cocuguyla ilgilenmeyip eline devamli telefon vermek yanlis onunla birlikte bende izliyorum oynuyoruz
(7 puan) tarafından
Bizde de durumlar ayni
0 oy
tarafından
Canım olabilir 1 saat izlemiş ve senin indirdiğin videolari izlemiş. Etrafımda gün boyu eline telefon verenler ve hic umursamiyorlar yeter ki onlari rahat biraksinlar modundalar. Sen gercekden iyi bi annesin vicdanın rahat etmiyor.
(7 puan) tarafından
Evet o na bende denk geliyorum belkide bu yüzden kendime.kiziyorum hani yargiladihim herşey başıma.gelmis gibi oluyor ben gün boyu oyunlar oynar kitaplar okur parka gider evde etkinlikler yapar en son yemek yapicaksam çok acilse isim o anda beni bırakmaz beraber şarkı söyleyerek yada eğitici videolar açarak yanımda durur bazende hel annecim bunu sen doğra derim ara veririz yada temizlik yaparken bunu bile yaparken kendime kızdığım oluyordu ama bazen bakıyorum umursamayan çok var  :( Sende çok güzel annesindir çok teşekkür ederim güzel yorumun için :)
tarafından
Çok takdir ettim seni çocugunla cok guzel ilgileniyorsun kızma kendine. Tşekkür ederim insallah bende eylulde anne olucam :))
(7 puan) tarafından
Sağlıkla güzellik le kucagina almayı.nasip etsin rabbim insAllah ♥️ :) teşekkür ederim vakit ayırıp yazdığın için helal et hakkını ♥️
tarafından
Amin helal olsun canim :)
(7 puan) tarafından
:) ♥️
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Sabahtan çocuğa tablet verip akşam alan anneler var kuzum bu ne ki öyle düşünme 
(7 puan) tarafından
:( :(  Nasıl böyle rahat olabiliyor acaba
(1,267 puan) tarafından
Alışkanlıktır, benim arkadaşım da 10 aylık olana kadar izletmedi, izletmicem asla diyodu, ama bir gün mecbur kalmış televizyon açmış çizgi film izlemiş çocuk, bakmış bizimki de her işini yapabilmis cocuk oyanalanirken , artık sürekli aciyor
(7 puan) tarafından
Herkesin Kanayan yarasına pansuman oluyor bu illet teknoloji :(
0 oy
tarafından
Ne alaka canım bizimde bazen dinlememiz lazım izlesin ne olcakki 
(7 puan) tarafından
Bir anlık kötü hissettim kendimi :(
tarafından
Bende veriyorum arada ne olacak ki bu seni kötü anne yapmaz canm
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Herkes mola ihtiyacı hisseder bizim istemediğimiz şey saatlerce TV telefon tablet izlemesi. Arada sırada 1 saatten bir şey olmaz suçlama kendini 
(7 puan) tarafından
1 saati geçmez çok şükür  konuşma geriliği olur diyorlar o açıdan biraz takyorum o da diyorum ya gurbetteyim konuşmam.kimsem yok kendime sardım heralde :(
0 oy
(6,794 puan) tarafından

:ermm: Maalesef altını değişirken veriyorum telden kukuli izler, bazen değiştirtmezse mecburen.

(7 puan) tarafından
Ah bu yaramaz afacanlar :( Bizde öyleyiz yemek bazen hiç yemek.istemez denerim. Veririm
(6,794 puan) tarafından
Hemide ballı afacanlar:))
(7 puan) tarafından
:) ♥️
0 oy
(476 puan) tarafından
Öyle düşünme niceleri var annelikten nasibini almayan mesela bnm yengem çocuğuna ne sarılır ne öper  ne elinden tutar  2 buçuk yaşında çocuk annesinden görmediği sevgiyi babanesinden görüyor annesine anne bile demiyor babanesine sen bnm annemin diyor yani sen kötü anne deyilsinbosuna öyle dusunme
(7 puan) tarafından
Tuaf bir durum bir insan nasıl sevemez ki yavrusunu :( Kendince problemi filaan mi var yada istemediği bir çocuk mu yaptilar ;(
(476 puan) tarafından
Kendi sevmediği gibi bizede sevdirmiyo ruh hastası kalbi taştan ibaret hep dovuyo çocuğu yemek bile yedirmiyo  bı tabak çorba yapıp yedirmişliği yoktur valla
(7 puan) tarafından
Rabbim ıslah etsin ne diyim :(
(476 puan) tarafından
Amin cnm
0 oy
(594 puan) tarafından
Hani açıp baktırmana degilde. Bende nasıl uyuyabiliyorsunuz diye şaşırıyorum ya ben hic öle veripte uyuyamam. Ya benm oğlum durmaz ondan sanırım. Şaşırıyorum arkadasım da senin gibi mesela. Sakın yanlış anlama yorulmussundur sana bişi demem de . Ya bişi olsa o vicdan azabı daha kötü
(7 puan) tarafından
Odanın içerisinde ona zarar verebilecek hiç birşey yok zaten direk benim.kucagimda olur ki o da hissetti heralde hiç kucagimdan çıkmadı öyle keyfi bir şekilde yatmak.istesigim için yapmadım bunu gerçekten sabah kalakamadim hani hasta olursun gözünü acamazsin onun gibi. Birşeyi  2 senedir yaptığım ilk di bu
(594 puan) tarafından
Dogrudur canım. Duruyorsa sıkıntı degil benmde 1 tane oğlum var dediğin gibi beni öle zaten yatırmazda. Durmaz yani yatak da kıpır kıpır belki de ondan ben alısık olmadıgım için böle yapanların ki bana tuhaf geliyor
0 oy
tarafından
Sürekli vermedigin zaman sknti olmaz canım..arada vermek iyidir..oğlum o sayede şarkılar falan öğrendi..insanız 3 yaşında oğlum var .birde kırkbeş guunluk kızım..normalde oğlum telefon kesmiştim ben bir ara dedeleri sağolsun çok alistirdilar..bizde yasakkadik TV den açıyordum  ona..boyama kutap okuma etkinlik falan yapiyosun .kızım oldugundan beri ilgilenemiyorum.kiz bütün gün kucakta..durmuyo..telefonla oynuyo bu aralar mecbur vermek zorunda kalıyorum.. mutfak ta yemek yaparken kardeşinin besigene falan giriyo kucağına almaya calisiyo diye..bende istemiyorum ama oluyo malesef
0 oy
(671 puan) tarafından
Neden bu kadar üzdün sen şimdi kendini tamam ekran çocuklar için kötü olabilir bizde ekrana kilitli kalarak buyumedik mı saatlerce TV karşısında oturmadik mı hiçbirimiz yapan söylemesin şimdi hepimiz Bugs bunny Tom ve Jerry şirinler vs.bunlala büyüdük canım ben bazen tablet veriyorum çocuklarım oradan ingilizce renkleri bile öğrendi herşeyi biliyorlar tabiki bu hergun verilecek bsy değil her saat başı olmaz sadece belli zaman diliminde veriyoruz biz ama eğer telefonu tableti eline verir de başını boş birskirsan işte o zaman zararlı olur 

İlgili bir soru bulunamadı

380,248 soru

11,384,615 cevap

34,884 kullanıcı

...