0 oy
286 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
benim suan the serpent kizlar tavsiye ederim kesinlikle izleyin ayyy

14 Cevaplar

0 oy
(1,929 puan) tarafından
En son the ı land izledik şimdilik izlemiyoruz canım senin tavsiye ettigin dizi nasıl konusu 
tarafından
benim izledigim gercek hayatta bi seri katil var onu anlatiyo kuebanlarina neler yaptigi cekimleri 1976 da cekilmis gibi eski kiyafetler saclari okadar guzel ki  ve bu gercek bi hikaye oldugu icin etkiliyor bence izleyin
-Reklam-
0 oy
(1,572 puan) tarafından

Ben sitcom seviyorum f is for family one day at a time the big show show problem nick ayy the duchess how i met your mother:D ginny&georgia emily in paris family reunion stranger things:D never have i ever vaaay dedigim bridgerton:D genelde komedi sitcom izliyorum ama

tarafından
bridgerton sıkıcı degilmi ben nirinciyi izledim kapali nasil konusu
(1,572 puan) tarafından
Ben bittiğinde üzülmüştüm bridgertonı:D dizi film zevkim pek yoktur hoşuma giden her şeyi izlerim biraz vizyonsuz olabilirim bu konuda:D
tarafından
o kim kiz
tarafından
duyduguma gore 4 ve 5 sezon onayi almis bridgerton
(1,572 puan) tarafından
Friendse ben de başlamak istiyorum ama tek vaktim gece bebek uyuduktan sonra olduğu için o kafayla altyazı okuyamam ingilizcem de o altyazısız izleyecek seviyede değil:d
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Lucifer, sherlock holmes, merlin constantine filan. Aslında gerilim kitapları okumayı çok severim ama dizi olarak izleyebilir miyim bilmiyorum 
tarafından
yok kiz cok heycanli
(1,550 puan) tarafından
Şu bulaşığı halledeyim de oğlan uyuyunca izleyeyim birkaç masum  fantastik dizi izledim önünde kısa sürelik. Psikiyatristte aldık soluğu çocuk rüyasında görmüş :))))
tarafından
ayy ciddimisin:D aman bizimki daha kucuk ya buyuyunce bizde dikkat edicez sanirm
(1,550 puan) tarafından
Benimki 11 yaşında :) tipi de 14 15 gibi duruyor ne bilelim boyu posu olunca büyüdü sandık biz sanırım. Narnia günlüklerini bile korka korka izledik :)))))
tarafından
yaa :D:D guldum valla
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Bridgerton i bitirdim geçen ikinci sezonu bekliyorum harikaydı. Sonra ginny&georgia yi bitirdim onunda yeni sezonunu bekliyorum. Su bi kaç gündür glee ye başladım baya sardı çerezlik dizi şimdilik onu izliyorum 
tarafından
britgertonu herkes begenmis bende izliyim bakim
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Şu an the 100 izliyoruz ama bundan evvel sabrına ve stranger things izledik. Stranger favorim aşkım bebeğim :D ama sabrına da kendi çapında harikaydı. The 100 de güzel gidiyor ama onlar kadar sevemedim 5. Sezondayım. 
tarafından
tamam kuzum bakarim dedijlerinede
(1,077 puan) tarafından
Bak canım :)
0 oy
(10,431 puan) tarafından
Valla ben en son bir başkadırda kaldım :) kız hayatta müsade etmıy
tarafından
aboooow dbdhdh
0 oy
(2,479 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Anne with an a ☺️☺️
tarafından
bakarim kuzum
0 oy
(4,061 puan) tarafından

The walking dead canim 10 sezon.

Snowpiercer canım ıkısıde çok hoşumuza gidiyor bizim. 
tarafından
the walking dead esim bitirdi igreniyodum artik yemekte bile izliyodu
(4,061 puan) tarafından
Öyle oluyor ewet valla bussuru varda liste çıkarmam lazım
0 oy
(15,745 puan) tarafından
The 100 ve teen wolf harika bitince üzüldüm o derece la casa da güzel.ama final sezonu yok 
tarafından
evet daha cikmadi
0 oy
(4,716 puan) tarafından

Hiç birisi çünkü yok:D

tarafından
oda iyiymis:)
(4,716 puan) tarafından
Hahah evt :))
0 oy
tarafından
Better call soul favorim kesinlikle
tarafından
bakarim canim
0 oy
(803 puan) tarafından
Butun zombi dizileriiki gundurde sen hic ates bocegi gordunmu izlemeye calisiyorum bi bitiremedim 
tarafından
ahahha
0 oy
tarafından
Prison break, dark 
tarafından
ay o prisonu  esim izledi bi bitmedi bayilcaktim artik
tarafından
Ilk 3 bolum sıkıcı gibi geliyor ama sonrası muhtesem. Keske yeni sezonu cekilse diyorum ama bitirdiler
tarafından
hmmmm

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 467 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,364 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 566 göst.
15 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 101 göst.
6 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 163 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cnsu88 (88 puan) tarafından soruldu

381,034 soru

11,407,348 cevap

34,943 kullanıcı

...