0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (723 puan) tarafından
Kızlar linç yapmayin baştan diyeyim.orucu kesinlike zayıflamak için tutmuyorum hep tutabildim kadar tutarım hiç te bırakmam bırakmamaya clsrm. Ama düzenli az beslenip zayiflayablr miyiz oruçlarda onu merak ediyom zayıflayan oldu mu aranızda önceki oruçlarda falan.ben gece yiyip yattigimicin hep aliyodum da.dikkat etsem kilo da vereblr miyim

8 Cevaplar

0 oy
(319 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Evet zayıflayan çok var . Ortadan sonra teravih kılarsan veya yürüyüş yaparsan yediklerinde gidiyor 
(723 puan) tarafından
Evde egzersiz tarzı sporlar da olablr aslında mekik squat kol bacak inceltme hareketleri falan
-Reklam-
0 oy
(10,036 puan) tarafından
Ben veririm genelde
(723 puan) tarafından
Az mı yiyon kuzum ne kadar veriyon mesela
(10,036 puan) tarafından
Valla genelde 3 kilom falan gidiyo. Bu ramazandada ilk defa emziriyorumda 7.5 aylik oglum. Bakalim ne olacak. Ben sahura kalkamiyodum hic calistigim icin :( o yuzden genelde iftarda yedigimle yatardim. Onuda çok yiyemiyosun zaten ki ben hicbi zaman çatlayana kadar yemem midemi rahatsiz etmem
(319 puan) tarafından
Aaa postları karistirdim kız:)))
0 oy
tarafından
Verirsin bence 
0 oy
(3,860 puan) tarafından
ben de vermek istiyorum . sahurda ve iftarda az yiyecegim , ekmek pide ve tatli yemeyecegim . 
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Daha önce hem diyet hem borçlarımı ödemek için oruç tuttum gerçekten zayıfladım ve 9 kilo verdim ama sahur kesinlikle yapmadım su içtim yattım
(723 puan) tarafından
Ne güzel ya çok güzel vermişsin sonra aldın mı peki normal yeme düzenine dönünce.Ben de şimdi 3 yemek kaşığı pilav yarim kase mercimek çorbası salatalık yedim zaten salatalık bisi yapmiyo ya 2 dilim tam buğday ekmeği yedim nasip olursa aksamada ekmeksiz yaptığım yemekten yerim
(2,972 puan) tarafından
Yok almadım cnm kilomu koruyorum
0 oy
tarafından
Arkadaşım zayıflamak için tutardı her sene hepte kilo aldı ramazan sonunda zayıflanmıyor 
0 oy
(2,075 puan) tarafından
Ben genelde kilo alırım. Çünkü sahurda yiyip yatiyosun gece de yine yiyip oturuyosn vücut cok beslenmedignden metabolizma fazla çalışmıyor. Ona bağlıyorum ama veren de vardr belki
(723 puan) tarafından
Çok yiyozdur ondan aliyozdur belki kuzum ben yiyorum çünkü yalan yok .Az yiyip denicem ben bakalim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 190 göst.
11 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Yasmengungor (1,218 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 90 göst.
24 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan KC (4,067 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
9 Şubat 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Hellomam (4,961 puan) tarafından soruldu

379,740 soru

11,368,019 cevap

34,850 kullanıcı

...