0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (225 puan) tarafından

Merhaba hanimlar benim karaciger enzim yuksekligim var 23 haftalik hamileyim 1 aydir kontrol altinda degerlerm ilac kullaniyorum ursactive diye onu kullandigim icin doktorun verdigi vitaminleri kullanamiyorum yediklermden tahsil ediyorum bana bu zamana kadar gittigim doktorlar kontrol altinda olursa enzimlern sorun olmaz dedi ama 2 gun once gittigim doktor seni perinatoloji takip etmesi gerekiyor sen normal bir gebe degilsin dedi ben ne yapayim simdi kafam karisti ayrintilida suyum bir tik fazla cikdi doktora soruyorm suyum fazlami hala diye kagida gore fazla diyor bakdiginda anlasilmiyormu karindan anlamadm ultrasonu yaptirali 2 hafta gecdi ustunden sonucta simdi ben perinatolojiyemi gideyim yoksa devammi edim bu sekil 

Uzun oldu hakkinizi helal edin

7 Cevaplar

0 oy
(5,721 puan) tarafından
Canım senin devamli gittiğin kadın dogumcumu diyor normal bir gebe değilsin diye
(225 puan) tarafından
Devlette ayni doktora randovu alsakda asistanlar oluyor ya hep ordaki doktor dedi digerleride takip altindaysan sorun yok diyordu
(5,721 puan) tarafından
Canım bencede de pernataloji ye git baksınlar sonrada doktor değiştirme şansın varsa başka doktor bakarsin
-Reklam-
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Perinatoloji ye git Cnm daha detaylı ölçüm yapılıyor 
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Devamlı vityigin doktor önermiyorsa sevk etsin seni git canim 
0 oy
(307 puan) tarafından
Riskli gebelik diye demiş doktorun zaten. Perinatolojiye gitmelisin canım. 
0 oy
(147 puan) tarafından
Canım Perinatolojiye git benimde bi kaç sorunum var Perinatolojiye yönlendirdi. Doktorumda iyi çok şükür her gittiğimde detaylı ultrason gibi herşeye ayrıntısıyla bakıyor. Benimde kafam rahat ediyor 
(225 puan) tarafından
Sagol canim tamam
0 oy
(775 puan) tarafından
Benimfe riskli gebelikte 2 ay Zeynep kamil perinatoloji de yattim
(225 puan) tarafından
Ne gibi riskinz vardi
(775 puan) tarafından
İkizlerime hamile idim. Enfeksiyonum vardı ve su siziyordu şu gelme ile gittim yatış verdiler

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 125 göst.
27 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Beyza5 (4,994 puan) tarafından soruldu
+1 oy
0 cevap 50 göst.
31 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 137 göst.
15 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 42 göst.
8 Ekim 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mlknkrc (296 puan) tarafından soruldu

380,334 soru

11,387,837 cevap

34,890 kullanıcı

...