0 oy
178 göst.
Diğer kategorisinde (1,790 puan) tarafından

Ben yarin oructa zor olur diye kızım uyuyunca buzdolabini iç dış sildim ocağımi mermerimi cifledim banyo ve wcyi domestosladim çamaşır bulasik makinelerini çalıştırdım gece temizlik yapmayı seviyorum❤vee size benden bi fikir oructa fazla susuzluk yasamamak icin aksam yatmadan bir bardak sicak suyun icine bir dilim limon kesip atin agzini kapatin bunu sahurda icin isterseniz az seker atabilirsiniz ben yoksa icemem öyle iciyorum baya faydasi oluyor bi hocadan duydum :angel:

image

6 Cevaplar

0 oy
(1,101 puan) tarafından
Bende gece temizliğini severim sabaha evin mis gibi oluyor 

Fikir içinde teşekkürler canım deneyeceğim 
-Reklam-
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Kiz sen temizlik yapmadan duramiyonmuuuu
0 oy
(6,858 puan) tarafından
Gece temizlik yapamıyorum ya bebemden dolayı sese uyanır. Aslında bebem olmasa bile ben gündüz temizliğini severim herşey daha net gözüküyor bana :)
0 oy
(5,720 puan) tarafından
Gündüz biraz zor oluyor işler ama çocuklar olunca mecbur ayakta oluyor insan... Az uykusuzluk zorluyor hamd olsun yine.. limonlu suyu nedemek lazım sağol canım
0 oy
tarafından
Aynen bnde temizlik yapyorum ellerim mahfoldu çiftten neypcm bilmiyorum geçsin diye:((
0 oy
(43 puan) tarafından
Valla eşim uyudu kızım uyudu ben ve karnımdaki kaldık:D bende gece temizlik yapmayı çok severim bekarlıktan da annemlerde hep öyle yapardık ama evimde yapamıyorum çünkü alt katım çok çok sorunlu yani bulaşık makinesi bile çalıştıramam o yüzden:/ ama gece uyumadan her yeri güzelce toplarım sabah da ev temiz olur :) ne yapayım ancak bu evde bu kadarını yapabiliyorum 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 207 göst.
9 Haziran 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (976 puan) tarafından soruldu
+1 oy
12 cevap 262 göst.
21 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Zal ahmet Asya vera (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 250 göst.
+2 oy
6 cevap 227 göst.
14 Nisan 2024 Diğer kategorisinde orbanesara (976 puan) tarafından soruldu

384,707 soru

11,507,907 cevap

35,164 kullanıcı

...