0 oy
343 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde tarafından
Daha önce kullanan varmı bugün kaynanam en kucuk görümcem için aldırmış evli görümceme 10 yaşında en küçüğü ama tüylenmeye baslamis kimseye de ellettirmez actirmaz bana yaptırır bu durumda kayınpederim çok hoşuna gidiyor ablaları var evde iki tane anlaşamaz onlarla benle anlaşır hep. Şimdi sorum şu kullananvarmi daha önce komple çok güzel şekilde alıyor fakat sonrası nasıl oluyor ne zamandan ne zamana çıkarıyor ben normalde tüm bedenimi epilasyon aleti ile alıyorum evli görümcem de dedi ki son aylarında sende bundan yap zaten o zamanlar aşağısını hiç göremezsin falan dedi neyse işte nedir ne değildir bilen bı anlatabilir mi bayadir kullanan varmı bu tozu ?

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hamam tozundan ziyade o çocuğu alın bi doktora götürün 10 yaş kıllanma için erken hormonal bi durum olabilir 
tarafından
Bende aynısını söyledim normal bilmem ne dediler bende ustelemiyorjm ben kendi çocuğum olsa yapmam uyarıyorum işlerine gelmiyor
tarafından
İlerde daha büyük sorunlar olur ama
tarafından
Ben üstüme dusenj inanki fazlasıyla yaptım uyardım ama dinlemediler
-Reklam-
0 oy
(1,238 puan) tarafından
Bir kere kullandim cok yandi tahris etti hemen yikadim ama evi igrenc bi koku aldi cok kotu kokuyordu eve gelen abimler olsun felan bu ne koku diyordu dusun yani 
tarafından
Bende kızımın dogumundan beri her yerimi epilasyon aleti ile alıyorum şimdi kullanıp kullanmamak ya tereddüt ettim diyorum ki bı doğuma giderken ikinci sezaryenim olucam o zaman birde doğumdan gelince kullanayım aşağıya bir müddet eğilip bakamam çünkü
(1,238 puan) tarafından
Onu kullanicagina agdaya gidebilirsin kuafore yada guvendigin utanmican birine yaptirabilirsin agda dogum icin daha temiz olur
tarafından
Ayy çok korkuyorum agdadan önceden kendim aliyordum agdayla ama artık korkuyorum ama en güzeli de o toptan bir kerede bitiriyo
(1,238 puan) tarafından
Kendin cesaret edemessin ama kuafore gidince yabanci olunca sesini cikaramiyorsun ikinci ucuncu cekisinden sonra uyusuyor zaten bitiyor mis gibi oluyor
tarafından
Utanırım ben gidemem ya eşimle olan seyimde bile kesinlikle hep kapkaranlık olucak yapamıyorum niye bilmem başkasına açamam sanmıyorum
0 oy
(72 puan) tarafından
Fazla sulandırma dan tahriş olmayan yere sür bekle kurusun iyice evet kötü kokuyor ama zamanla tüyleri azaltır
tarafından
Ne zamandan beri kullanıyorsun canım kullanımı hakkında bilgim var fakat ilerleyen zamanda jilet gibi yapar mı tekrardan diye korkuyorum
tarafından
Çok iğrenç kokuyor o ya
tarafından
Aynenn evdekiler aynısını diyor
0 oy
(1,755 puan) tarafından
Eğer biyolojik olarak zararı yoksa hani kokusu olsun deriye cilde zararı olsun araştırmadım ama bnde ergenlik zamanında kullanmıştım canım çok tatlı ağda yapamayınca kurtarıcı olmuştu sınır gibi çok sevmiştim. Lazer yaptm sonra tüm vücudumu kökten kurtuldum o dertten
tarafından
Ben şuan gebe olduum için aşkım lazere gidemem zaten öbür türlü de epilasyon aleti ile her yerimi rahat bı sekkldd hallediyorum
0 oy
(410 puan) tarafından
Ben devamli kullandm baya azaltiyor ve inceltiyor ama kokusuna magruz kalmaa 
tarafından
Yaa bacım önceki postlarda baktım da bazıları seninkinin aksini söylemiş hep
(410 puan) tarafından
Yani ben kullaniyorum uzun sure kullandim cimento gibi bsey 2 3 dkda kuruyor o tuy dokucu kremlerden bin kat iyi ucuz bsey zaten dene ama ben hamilelikte biraktim azaldigi icin makineyle aliyorum acitmiyor agsa gbi suan neredeyse 1 ayda cikiyor
tarafından
Ya bacım ben kendim makine ile alıyorum şuan doğuma yakın hepten ağırlaşınca diyorum bundan kullansam bı sıkıntı olur mu sonrasında gene makineye dönsem
(410 puan) tarafından
Gebeyken kullanma bence canim
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Sakın kullanmayin ertesin gün çıkarıyor çok yakıyor Hemen yikamazsaniz çok kötü yara yapıyor sır agdadan başka bir şey yapmayın yazık kıza bir de cocukmus şimdiden böyle bir şey yapmayın agdanin zararı yok
tarafından
Ya bunu bile ilk yaptırmıyodu aman canım acicak diye ama yapılması da lazımdı jilet vuramazdik agdayla asla aldirmazdi kaynanamın zeki en büyük kızı da bunu demiş oda hemen aldırıp denedi bilemiyorum artık kendi çocukları kendi düşünceleri
0 oy
(13,202 puan) tarafından
10 yaş hem erken hem de hamam otu traşla aynı. Bir de çocuğun tüyünden vs kayınpederine ne anlamadım. 
tarafından
Binlerce arti +++
(13,202 puan) tarafından
Yengeyle anlaşıyor diye seviniyordur umarım
tarafından
İnşallah öyledir..
0 oy
(4,859 puan) tarafından
Eltim almıştı kullandım bir kere iğrenç bı kokusu var jiletle almaktan daha beter sert cikardi bı kere almama ragmen ayrıca aşırı derece kaşıntı yaptı parmagimla surdugumde yara oldu daha yaşı küçük Muş eldivenle aldırmaya çalışın öyle alışsın zamanında annem beni bilgilendirmedi vurdum jileti 
tarafından
Vallaha bacım bende öyle yaptım her yerime bastim jileti sonrasunda evlenince hep gördüm nasıl berbat olduğunu şimdi işte 3 4 senedir komple her yerimi epilasyon aleti ile alıyorum vallaha dünya varmış koltuk altımda kararma yok ama bacaklarımda çok dönek yaptı niye bilmem genital bölgemdede bazen dönek yapıyor bende kendim hallediyorum onu
(4,859 puan) tarafından
Ben sadece makineyi koltuk altı ve bacakta kullanabiliyorum bı kaç kere genital bölgeye eldiven makine ve agdayla denedim yapamadım canımdan can gitti agdayla yaptığımda hep çürüttüm o yüzden suanlik jiletle devam
tarafından
İlk zamanlar benimde çok acımıştı sonrasında alıştım

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 164 göst.
0 oy
10 cevap 153 göst.
6 Mart 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Hayalerva (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 678 göst.
24 Haziran 2020 Güzellik-Bakım kategorisinde Mevlanaa (4,859 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 344 göst.
12 Şubat 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Enesin_annesi123 (230 puan) tarafından soruldu

379,346 soru

11,354,823 cevap

34,829 kullanıcı

...