+1 oy
189 göst.
Diğer kategorisinde (232 puan) tarafından
Merhaba ben sezeryan olucam fakat belden uyuşturanlarda hep omuz ağrısı bel ağrısı çektiklerini söylüyorlar ben tam bayıltsam kendimi yinede böyle ağrılar çekermiyim deneyimi olanlar paylaşabilirmi benle. 

17 Cevaplar

0 oy
(4,889 puan) tarafından
Genel .anestezi  oldum herhangi bi sorun yaşamadım 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Herkeste aynilari olmuyo cnm o anestezi uzmaninin profesyonelligine bağlı.Bnde kesinlikle ne baş ne bel ne sırt kesinlikle bi agri olmadi şükür
0 oy
(10,042 puan) tarafından
Bende spinal oldum belden bende agri olmadi hic oglum 7.5 aylik
0 oy
tarafından
Bn hem belden hemde genel oldum ikisi bir arada evet bel ağrım var kaburgam da agriyor
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Valla bende spinal oldum hiçbirşey olmadı baş ağrısı bile yaşamadım, doktora göre değişiyor galiba 
0 oy
(375 puan) tarafından
Valla o kadar kişiden kişiye değişken bir durumki bu. Bende belden uyusturmali oldum 6 yıl önce. 4 5 gün aşırı başım ağrıdı.  Sonra da 1 yıl yorukdugumda,ev işi yaptigimda belim ağrıdı. Şu an 2.hamileligmde bel ağrısı yaşıyorum onunla ilgisi var mı bilmiyorum. Ama genel olup onun da sıkıntısını yasayan var. Ağrılı uyandık diyen falan. Yanı yaradana sığınıp bizim için hayırlısıni dilemekten başka bisey yok sanki. Beni de şu an düşündüren bir konu bu çünkü. Henüz kararımı vermedim. Allah hakkımızda hayırlısıni versin
0 oy
tarafından
23 gun oldu doğum yapalı 

Genel anestezi ile oldum 

Hicbir sorunum yok şu anda şükür Rabbim 'e

3 günde toparladım. 
0 oy
(2,443 puan) tarafından
Canım ablam ilkinde belinden vuruldu ben de öyle. Bel ağrısı oluyor illaki bi de ameliyat sırasında başımı oynattığım için omzum ağrımıştı. Ama ablam ikincide tam bayıltsınlar istedi. Yine de belden iğne vurmuşlar. Bilseydim bayılttırmazdım dedi.
0 oy
(2 puan) tarafından
Canım 2 genel anestezi oldum toparlanmam çok ağır geçti kusma oldu bütün vücudum ağrı için de oldu 1 tanesi de belden oldu çok hafif geçti 3 saat içinde toparlandım bende biraz baş ağrısı ve omuz ağrısı oldu onun için de kahve içtim hemen geçti Allah nasip ederse  4. belden anestezi ile olucak 
0 oy
(813 puan) tarafından
Ben belden uyuşturmalı oldum ilk 2 hafta çok kötü bel kaburga ağrısı çektim bide o iğne bende bulantı yaptı öğüremediğim için kolumu bağladıkları yerden destek alıp kastım kendimi köprücük kemiklerimde çok ağrıyodu o yüzden ama doğumdan 3-4 hafta sonra hiç ağrım kalmadı 
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Bilmiyorum canım ben genel oldum bi sorun yaşamıyorum 
0 oy
(8,581 puan) tarafından
2 kez belden oldum sıkıntı yaşamadım 
0 oy
tarafından
Beldeki agri 10 yildr var uyutulunca uyanınca cok ağrı oluyo
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Yok beeee çoğu ağrısız oluyor arada ağrılı olanlar çıkıyor ve doktorun dediklerini uygularsan sorun olmuyor ben de mayıs 7 de olacağım korkuyorum tabi ama bol bol kahve çikolata ile atlatırız bence :) Bi de o ağrılar normal doğumdan sonra da oluyor bebeğin bizim ağırlık merkezimizi değiştirmesi yüzünden oluyormuş ben ilkini genel anestezi ile oldum bunda spinal istiyorum doğunca bebeğimi görmek istiyorum o saatler süren narkoz etkisini istemiyorum :) 
0 oy
(352 puan) tarafından
10 gün boyunca siddetli baş ağrısı çektim.Narkozu atamadim.Ama bu bunye ile alakalı bisey.Sizde olacak diye bisey yok tabi ki.Ama yine sezeryan olsam.yine bu şekilde olurum.Uyanik olmak ve o ana şahit olmak çok güzel çünkü.Baska bir sıkıntım.olmadi şükür.
0 oy
(160 puan) tarafından
Bende belden uyusturmali oldum ama hic bi sikintim yok cnm
0 oy
(1,523 puan) tarafından
Belden uyuşturmali oldum canm sıkıntı yaşamadım çok şükür

İlgili bir soru bulunamadı

380,076 soru

11,377,757 cevap

34,864 kullanıcı

...