0 oy
625 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (29 puan) tarafından
Arkadaşlar beş gün önce ombre yaptırdım ama begenmedim saçımı tek düz bir renge boyatsam yanar mı mesela kahverengiye 

7 Cevaplar

+1 oy
(4,859 puan) tarafından
Bir ay bekle sacindaki boya aksın biraz sonra boyatirsin
(29 puan) tarafından
Teşekkürler
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yanar canım tabi 
(29 puan) tarafından
Tamam :(
0 oy
tarafından

Yanabilir canım bence biraz zaman geçmesini bekle şimdi boyatırsan saçın yıpranır 

(29 puan) tarafından
Tamam canim teşekkürler
0 oy
tarafından
Beklemen lazım canım üst üste boya saçını mahveder bir ay bekle sık sık da yıka aksin hemen en azından 
(29 puan) tarafından
Sık yıkayınca acicinin rengi ortaya çıkmaz mı :(
tarafından
=// çıkmaz herhalde
0 oy
(707 puan) tarafından
Bol köpüklü yıka saçlarını sık akınca boyarsın 
(29 puan) tarafından
Sık yikayinca acicinin rengi ortaya çıkmaz mı
0 oy
(1,018 puan) tarafından
Ombren sarı tonlarindaysa eğer kahverengi yeşile döner yikadikca canm yanmaz saçın ama boyatma derim 
(1,358 puan) tarafından
Ya cnm benim sacimda kizil vardi ben bi gunde iki kere açici surdum actim iki kere boyadim bunlar birgun icinde oldu saclarim cok yiprandi kestirdim omuzlarima kadar suan sacim uclari sert ya lastik gibi napmam lazim varmi bakim yaglari felan nasil duzelir koaforum diyince yazdim size
(1,358 puan) tarafından
Bide boya saci yipratirmi gecen hafta sultan bakirina boyadim sacimi nedense iki kere dusta hemen akti boya suan alev kizili yapim diyorum tavsiye edeceginiz boya markasi varmi
(1,018 puan) tarafından
Canım yıpranması çok normal aciccilarin içinde çok asitli maddeler var onu kendin toparlanan zaman alabilir onerebilecegim açıkçası bı marka yok kuaförde keratin bakımı yaptırabilirsin ondan sonra hindistan cevizi yağı falan evde kendin bakım yapabilirsin zeytinyağı yumurta ile haftada iki gün bakım yapabikirsin önemli olan saci nemli tutmak kuru birakmamak
(1,018 puan) tarafından
Bakır ve kızıl tonları çabuk akar heleki sarının üzerine yaptıysan yada kendi rengin açık bir tonsa iki yıkamada akar malesef üst üste boyamak lazım oda tabiki yıpratır boya markasında marketlerde satilanlarin evde boyandigi için pigment çabuk girer ama çabuk akar bizimkiler profesyonel boyaladi dışarda bulamayabilirsin daniela diye bı marka var bulabicecegin kizillari güzel eğer kuaför malzemeleri satan bir dükkan varsa olduğun yerde oradan almanı tavsiye ederim
(1,358 puan) tarafından
Tm cnm saoll
0 oy
tarafından
biraz zaman geçsin boyanın üstünden çok yıpranır 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 69 göst.
1 Ağustos 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mavi-beyaz (1,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 77 göst.
17 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Burcumehmet (262 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 638 göst.
6 Ekim 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde ❤Hanifela ❤ (4,725 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 138 göst.
22 Eylül 2021 Aile kategorisinde DuyguHira (154 puan) tarafından soruldu

378,253 soru

11,321,452 cevap

34,765 kullanıcı

...