0 oy
299 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar tabuk  çabasının yanına ne yapabilirim  bilenler icin  arap aşı çorbası yapcam   ama  hamurunu yapmicam   yanına bişey  bulamadim ya  mantar  mi yapsam pilavmi  ne yakisir  sizce  tekrardan  kusura bakmayin lütfen  

4 Cevaplar

+1 oy
(60 puan) tarafından

Canımm tabuk cabasi yazınca bende farklı yemek bakayım internetten belki bende yaparım dedim sonra fark ettim yanlış yazdığını :D:D:D

(7,791 puan) tarafından
Agghjj :D cok iyi yaa
tarafından
Sende tavuk çorbası yap balimm ya oda aynı saten  canım bana göre sadece  adı değişik geliyor
-Reklam-
0 oy
(8,081 puan) tarafından

Ramazan da asermeyen mi var :D

tarafından
Haklisin  canım ama gercekten  ben mesela hiç öyle  degilim  isteyen Istedigini paylaşsın yasin   bek ustelemem   çünkü zaten heryere ciyor  televizyonda telefonuda  bide ben seviyom  fikir oluyor  canım ceksede  bek öyle  ilaki yiyim olmuyor bende ahahahah
(8,081 puan) tarafından
Bende öyleyim canım sıkıntı yok espri yapıyorum her gördüğünü isteyen canı çeken biri olmadım hiç yoksa dünyaları yemem lazım ☺☺
0 oy
tarafından
Tabuk çabası yanına mantar güzel gider evt 
tarafından
Peki sote olarak  mi yapsam  canım arap asi çorbası  salçalı olur ya
tarafından
Kaşarlı yapsana fırında :)
0 oy
tarafından
Kizzz ben cahil kaldım tavuk çabası neeee :D
(4,101 puan) tarafından
Sjsjssj kiz tavuk corbasi yanlş yazlms
tarafından
Haaa kızlar da bilndik yemek gbi yorum yapınca :D
tarafından
Ahahahaha nasıl sen tabuk çorbasını  bilmiyonmu ahaha ama arap asini  iyi  biliyorsundur  yanına ne olur kiz:);)agaha
tarafından
Bilmiyorm cahilim bacım ben :D patates köftesi yoğurt yap aşkı bugün hafif geçsin işte :D
tarafından
Estafulullah kız  konyalisin ya sende ondan canim ahahahah

İlgili sorular

+1 oy
9 cevap 214 göst.
21 Eylül 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Neysene (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 409 göst.
25 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Simsek21 (1,347 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 1,098 göst.
25 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Brcu Brcu (1,219 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 109 göst.
10 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,867 soru

11,371,428 cevap

34,854 kullanıcı

...