0 oy
356 göst.
Diğer kategorisinde (299 puan) tarafından
eşim ben annem gildeyken 1000000 defa arar ne yapıyorsun nerdesin ne yaptın çocuk duruyor mu   gereksiz arar  bebeği yatırdm eczanye babam ile gittim arams annem de babası ile eczanede demiş aman neden haber vermedi neden izinsiz gitti bukadar da olmamalı ya yanınmda babam var babam   haksız mıyım 

36 Cevaplar

0 oy
(204 puan) tarafından
Sevgili iken öyleydi de evlenince sadece gidiyorum geldim derim o kadar. Hoş artık pandemiden dolsyı evden çıkamıyoruz o da ayrı bi konu :) 
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
O kadar da abartı yaa 
0 oy
(3,099 puan) tarafından
Benim eşim aşağı bakkala inerken bile haber vermemi istiyor daha dün bunun için tartistik
(1,007 puan) tarafından
Ayni durum bende de var bu erkeklerin kafasını anlamıyorum valla Allah yardımcınız olsun
(3,099 puan) tarafından
Valla adaşım bende hiç anlamıyorum ben eşimi işten kaç gibi gelirsin diye arıyorum dünya azar yiyorum ama o böyle üsteleyince bişey olmuyor
0 oy
tarafından
Uzak bir yere gideceksem haber veririm market yada dışardaki işlerim için haber vermem..bir yere gidilecekse de haber veririm 
0 oy
(1,007 puan) tarafından

Evet markete bile çıksam söylüyorum ayrıca sürekli de mesaj atar hiç sevmem öyle liseli gibi :D

0 oy
(133 puan) tarafından
Offf tabi ki de çok abartı eşimde öyleydi sanki kendileri herşeyi haber mi veriyor sende haber ver dedim baktım hiç oralı olmuyor bir daha bana haber ver falan deme dedim ve konuyu kapattım şimdi hiç sıkmıyor Vala istediğim yere gidiyom şükür hesap vermeden
0 oy
tarafından
Benim eşimde aynn ama ben sewiyore.....
0 oy
(725 puan) tarafından
O kadar da karışmaz ikimiz de haber veririz bir yere giderken böyle alıştık tanıştığımızdan beri :) 
0 oy
tarafından

Eşim öyle değil ama illaki. Ararım yada mesaj atarım.  Şuraya gidiyorum diye babamla veya annemle bile gitsem arar canm şunla şuraya gidiyorum diye bilgi veririm.  Haberi olsun dünyanın bin bir türlü halı var başıma birşey gelse beni nerde bulacağını bilsin haberi olsun.  

0 oy
tarafından
Haber veririm ama darlamaz. Bende aynı şekilde. 
0 oy
(2,748 puan) tarafından
Dinen habersiz biyere gidemezsin  melekler ağlarmış  eve dönene  kadar  ama bunu hesap sorar gibi  söylemekte olmamış  ben haber veririm oda farkli biyere geçmişsem  neden demez
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ben haber vermeden gitmem zaten. Bu bir hesap vs değil merak eder,işte böyle arar bulamaz. Ben annemle pazara bile gitsem  gidiyorum derim. Kendi evimde ekmek almaya bile gitsem söylerim 
0 oy
(826 puan) tarafından
Bi yere gitmem gitdiğimdrdr kendisi götürür bi tek ablamlara giderim ayda 1 kere ancak evde oluruz biz.  Ama herşeyi haber veririm 
0 oy
tarafından

Herhangi bir yere giderken ben haber veririm gidiyorum diye o da dikkat et sıkı giyin der fotoğraf ister net acik dursun arayamazsam yazarim der :D cok sıkmaz ama bos ta birakmaz kararindadir bende ona oyle :)

0 oy
(3,916 puan) tarafından
Eşim  seninkinin tipkisinin aynısı  :)   bazen ehhh yeter diyesim geliyor ama alıştım  galiba artık 
0 oy
(3,527 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benimki öyle değil sadece haberim olsun nereye gidersen der 
0 oy
tarafından
Benden ayrıntı istemez ama huyumdur kendim anlatırım o anlatmaz sorunda etmem ama ben anlatmazsam rahat edemem
0 oy
(1,267 puan) tarafından
Evet her gittiğim yeri merak eder sorar 
0 oy
tarafından
O kadar da degil ya ben haber veririm sadece suraya gidiyorm haberin olsun diye ama 500 kere de aramaz arasa da ben bi yere gitmis olsam da niye haber vermedi demez gelince arasin der en fazla
0 oy
(758 puan) tarafından
Evet haber veririm oda aynı şekilde haber verir

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 130 göst.
14 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Burcu21 (299 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 748 göst.
3 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 58 göst.
9 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 54 göst.
16 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Birhilall (1,121 puan) tarafından soruldu

381,088 soru

11,408,852 cevap

34,945 kullanıcı

...