0 oy
512 göst.
Aile kategorisinde (190 puan) tarafından
Kizlar eşimle doktora gittik bugün her ay ki gibi doktor çok kilo alıyorsun bebek de normalden kilolu sen normal doğum istiyordun ama böyle giderse sezaryen a alabilirm dedi her ay böyle diyor doktorum yürüyüş yapacaksın Yemek yemene dikkat edeceksin diyor bikac aydir eşime ne zaman yürüyüşe gidelim desem bı bahane buluyor 36 haftalık hamileyim ama sadece 2 kez yürüyüşe gitti bnle bugünde doktora gittik doktor yine çok kilo almışsın bebek te kilo almış dedi erken dogarsa ya da 3800 falan olursa Normal  doğum yaparım dedi yoksa 4 kilodsn fazla alirsan Sezeryan bnde eşime eve gelince kızdim o kadar yürüyüşe gidelim dedim gitmedin sen anca eline kumandayı alıp maçını seyrediyosun yarım saat yürüyüş yapmak bu kadar mı zor faln dedim orucunu açmadı bnmle konuşmuyor bu arada kaynanamla altlı üstlü oturuyoruz kaynnam çağırmıştı yemeğe biz gitmeyin ce o geldi anladı bizim tartışmış olduğumuzu hem hatalı hem de küs olan o

17 Cevaplar

0 oy
(8,581 puan) tarafından
Bosver düşme üstüne.  Cocuk değil yer sonra
(190 puan) tarafından
Aynn bnde öyle yapıyorum
-Reklam-
0 oy
(1,550 puan) tarafından
Kendin yürüme imkanın yok mu canım? Ben eşimin iş durumuna göre bazen kendim yürüyorum. Bu yüzden tartışma olmasa keşke 
(190 puan) tarafından
CNm bizim mahallede köpek çok tek gidilmez
(1,550 puan) tarafından
Evin içinde basit hafif leslie gibi egzersizler yapsan peki? Yani bu zamana kadar boşuna beklemişsin eşini. Madem o kalkmıyor sen kendin kaldır kendini. Sonunda sen zarar görürsün yoksa :(
(190 puan) tarafından
CNm yürüyüşe gidemem mahallede köpek çok tek gidilmez başka da elimden bişe gelmiyor zaten
(1,550 puan) tarafından
Yok. Bu dediğim evde yapılıyor
(190 puan) tarafından
Nasıl bişe bı araştırayım duymamıştım
0 oy
(10,041 puan) tarafından
Neden eşini bekliyosunki yuruyus icin ben cikip saatlerce yururdum
(190 puan) tarafından
CNm bizim mahallede köpek çok tek gidilmez
0 oy
(321 puan) tarafından
Acıktı mıydı öyle bir yer kii. Bizde çok kavga ederdik bu yürüme konusunda. Yorgunum diyip anca oturmayı biliyorlar. Bırak kendisi gelip hatasını anlasın. Küsmesi de komik yani suçlusun işte 
(190 puan) tarafından
Hiç deme çocuk yapıyorsa sorumluluğunu almalı ama yok çocuğu yapım gerisi boş gibi daha çocuğun adını bile yeni yeni karar verdik ki bnm zorumla
(321 puan) tarafından
Erkekler çocuk yapmayı çok basit buluyorlar. Yaptım bitti zannediyorlar. Asıl marifet yeni başlıyor ama farkına varmaları için baya zaman gerekiyor. Yok artık ya hem insan ismine bari heves eder. Ruh gibi
(190 puan) tarafından
Bana bıraktı ismi cnm kız düşkünü eşim cinsiyetini erkek diyince pek içinden gelmiyor
(321 puan) tarafından
Hımmm öyleyse konu başka gülüm
0 oy
tarafından
Afedersin ama G. Tuyle ınatlasan donuna sıççar bacım bırak yemesin keyfi bilir 
(190 puan) tarafından
Kendi bilir aynn
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Kaç kilosun ki zayıf hamile kaldıysan gayet de doğum olur bn çok kilo aldım ama zayıf hamile kalmıştım ilk 4.ayda fln Dr um çok kilo alıyon diyetisyene git diye isim verdi önerdi ama demedi ki sn zaten çöp gibisn çok normal demedi ..bn de ne kendine nede önerdiğine gittim ve Dr u mu değiştim ayrıca bebeğm 4kilo doğdu NOrmal doğum ayrıca bnde 21kilo aldım .. doktor sni kesme peşinde
(190 puan) tarafından
Kız bn 23 kilo aldım ki 4 hafta daha var önümüzde  68 kiloyla hamile kalmıştım Bebek 4 kilo üzeri olursa Sezeryan dedi daha doğrusu normal yapılır ama tehlikeye atmak istemiyorum dedi
0 oy
tarafından
Daha yürüyüşe çıkmıyor çocuk olunca isin zor
(190 puan) tarafından
1 ay kaldı doğuma insallah doğunca böyle olmaz
0 oy
tarafından
Gunduz neden yapmiyosun yuruyus canim sakince kafan rahat cik dolas gez esinle gitmek istersin o ayri esinizle aranizdaki sorun fakst ben bebegin ve senin icin soyluyorum. Esini bekleme sen cik yuruyus yap
(190 puan) tarafından
CNm mahallede köpek çok var tek gidilmez
tarafından
Ay evet ya burda da oyle haklisin o zaman. Cunki bende korkuyorum hele ki bebegimle cikmaya mahallede degil site ama nasil siteyse kopekler dolu.
0 oy
(841 puan) tarafından
Bende yürüyüşe çıkalım derim hep yorgun olur bende tek gidemiyorum aşırı köpek var dusunme açar birazdan orucu hem çocuk yapıyorlar hem yürüyüşe çıkarmıyorlar benimki de öyle 
(190 puan) tarafından
Aynı desene bizim de burda köpek çok bnde o yuzdne çıkamıyorum
(841 puan) tarafından
Çıkma canım cidden akşam olunca hepsi toplanıyor burda bir araya havlayip korkutuyor biz akşamları çıkmıyoruz gündüz de oruç girdi kaldı benim yürüyüş
(190 puan) tarafından
Gündüzleri de insan cesaret edemiyor cnm
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Ramazanlık günü keşke bu tartışmaya girmeseydin. Yazık adam oruç gönlünü al. Ayrıca sadece yürüyüş değil ben evde yürüyorum bir baştan diğer başa gidip geliyorum yerde gırgır pozisyonunda emekliyorum squat yapıyorum vs vs. Böyle şeyler için evinizin huzurunu kaçırmayın. Kaynanana laf verme. Kocanın gönlünü al. Yürüyüşe de yalnız da gidebilirsin 
tarafından
Doğru söze ne denir ++++++++ katılıyorum her sözüne
(190 puan) tarafından
CNm köpek çok burda tek çıkılmaz evde evi temizliyorum elimden geldikçe bu bikac haftadır merdiven çıkıp iniyorum ama yine de önceden beri diyorum yapmıyor barışmak konusuna gelince barışmaya çalıştım Kendi küs kaldı sonra kendi geldi barıştı Kaynanam da anladı ama hiç bişe demedik eşimde bnde bişe yok dedik ama yine de anladı bişey olduğunu
(5,406 puan) tarafından
Iyi neyse barışmışsınız. Erkekler çoğu şeyi bizim  gibi ince düşünemez yüzden basit şeyleri büyütme.
(190 puan) tarafından
Aunn barıştık cnm
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Yani yürüyüşten için kırmayın birbirinizi. Ben mesela başımın çaresine bakmaya alıştım yoksa yürüyüşe kocanı bekle gezmeye kocanı bekle zenginin gönlü olasıya fakirin canı çıkarmış. Evin etrafında yürü merdiven in çık. Sonunuci yine sen çekeceksin.
(190 puan) tarafından
Haklısın merdiven inip çıkıyorum bı iki haftadır yuruyuste tek gidilmeyecek yerdeyim köpek çok burda cnm
0 oy
(2,252 puan) tarafından
Kaynanan gelse olmaz mi yuruyuse ya da gorumcen kim varsa ayni binadaymissin
(190 puan) tarafından
Kaynanama diyorum eskiden biraz da olsa gidiyordu şimdi onu da gitmiyor cnm
0 oy
(5,361 puan) tarafından
Sen haklısn cnm bnm eşimde oyle küserese yemek yemez odaya gder telfn la uğraşır trip atyor bnde ilk bşlarda eşime yürüyüşe gotur bnı dyordum gotrmuyırdu artık o işten gelince onun duragına kdr yürüyerek gderdım beraber eve gelrdk tekrar iyi yürüyüş oluyordu 
(190 puan) tarafından
Bn durağına kadar da yuruyemiyorum cnm köpek çok burda tek gidilmez
(5,361 puan) tarafından
Brlkte gtmenzı lazm ozmn yakınnnda park varsa parka falan gıt egzersiz yap
(190 puan) tarafından
Park var ama biraz uzakta ve köpek var gidebilmem için yanımda biri olmali
0 oy
tarafından
Eşimde inatçıdır öyle ilk zamanlar. Bende çok üstüne düşerdim. Ama artık düşüyorum kendi kalkıp yiyiyor 
(190 puan) tarafından
Bnde haklı da olsam kendimi kötü hissediyorum o öyle yapınca
0 oy
(2,321 puan) tarafından
Gündüz yürü canm sende kaynananla Yada tek yada evde hareket et
(190 puan) tarafından
Cnm kaynanma eskiden yürüyüşe giderdi şimdi dediğimde hep gecistiriyor

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 154 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Mh. 2606mt (79 puan) tarafından soruldu
0 oy