0 oy
384 göst.
Diğer kategorisinde (379 puan) tarafından
Ara ara giriyorum da şuan 1 saat kendime ayırdım ;)) kafa dağıtıyorum ;))) napiyorsunuz sizede yorgunluk cöktumu 

11 Cevaplar

0 oy
(8,548 puan) tarafından
Ne yani bizimle vakit mi öldürüyosun sadece    .. bu bizi üzer  :D :D bende çayı şimdi demledim
(379 puan) tarafından
Aşk olsun ya napayim muhabbet edecek kim var sürekli adamın yüzünü görüyorum çocuk tepemde ;))) kaçtım vallah
(8,548 puan) tarafından
Iyi yaptın gel güzelim gel :)))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Oglumu yedirıp uykuya alcam sokra kocamla keyif canım 
tarafından
Ahaha saklan canım koseye:)

Ulan Semra ahahah bugun yuzum guluyor sizi unutanın kalbi kurusun ahahah
(8,548 puan) tarafından
Hadi insssss :)) cay yapınca çağır benide :D
tarafından
Kola var ıcer sen kayra var seversen semos ahaha
(8,548 puan) tarafından
Kayrayı tercih ediyorum tatlıya ihtiyacım var çünkü :)
tarafından
Ahaha al canım :)
0 oy
tarafından
Oruçlu değildim normal bir gündü..çaya daha sıra gelmedi çocuklardan..birazdan yapsr içerim artık 
(379 puan) tarafından
Vallah öyle bende niyetlenemedim ;((( Allah bir an önce sağlık versinde
tarafından
Haftasonu başlıcam inşallah
0 oy
tarafından

Ay evet ya yemek yiyince bi agirlik geliyo ki hic bir sey yapasim gelmiyo ama hemen mutfagi toplayip tosuncugumu uyutmam lazim. Esimle pubg oynuyoruz da :D Cekirdegi kolayi alip cekiliyoruz koseye tabi ayaz bey izin verirde uyursa 

(379 puan) tarafından
Benim koca haberleri izledi şimdi dizisi var ona hazırlandı bende takilcam birazdan ona ;))
tarafından
Dizi hic sevmeyiz izlemeyiz ya :D sarmiyo. Film izleriz veya pubg oynariz daha cok sarıyo :D
(379 puan) tarafından
Ay yok dirilisle hükümdara taktı ;))) normalde izlemez çok netfikix takılıyoz
tarafından
Siyasi seyleri sevmiyorum :) izlemedim hic daha once. Daha cok romantik komedi macera veya korku ama yerli drgil yabanci. Daha güzel.  Beyimiz uyursa tabi :))
0 oy
tarafından

Beşik başında beklemece:angel:

(379 puan) tarafından
Oyy Allah yardımcın olsun 2.5 sene kadar bekledim bende sana bişi soyliyim yere yakın besikti inanki yanlarim morariyordu ;))) yan yatarak sallamaktan
tarafından
Sallamicam asla çocuğumu diyordum 23 günde yalan olduk :D dün mecbur kaldık sallamaya gazdan sabahı sabah ettik
(379 puan) tarafından
Gazlı bebeğe araba çok iyi geliyor benden söylemesi ;))) biz 3 turda uyutuyoduk
tarafından
Sorduğum şey saçma gelmez demi
Bebek Arabası mi
Normal araç mı:D

Çünkü dün uyumasaydı biraz daha arabaya bindirip bi iki tur attiralim mahallede diyoduk:D
(379 puan) tarafından
Normal arabada canım ;))) yazın bebek arabada gezdiyordum dışarı çıkınca uyuyodu evde kıyamet kopuyodu ;))
0 oy
tarafından
Çay içtik biz kaldirdik bile :p oturuyom çok yorgunum 
(379 puan) tarafından
Ohhh afiyet olsun bende yorgunum vücut değil ama beyim bitti bı ara yandı sandım ;((( eşime yardim ediyorum çıkamıyorum işlerin içinden
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Bende şimdi demledim uzanıyorum☺️
(379 puan) tarafından
Afiyet olsun ;))
0 oy
tarafından

Kocacım işte bende tekim diye cay yapmadım oturuyoruz kızımla bir yandan tv izliyoruz bir yandan abur cubur yiyoruz  :)

0 oy
tarafından
Afiyet olsun kuzum Yemekten sonra dinlenme faslindayiz bende birazdan çay koyacam yemeğin üstüne hemen çay icemiyoruz 
0 oy
tarafından

Yemek sonrası ağırlık öyle bir çöktü ki ailecek uzanıyoruz 

(379 puan) tarafından
Vallah benimde sırtım agiryor yatsam yatamiyorum otursam oturaniyourum ;))) acayip bir şey var üstümde
0 oy
(137 puan) tarafından
Eşim kızımı uyutuyor bende buralardayım yarın kayınvalidemler gidicek eşimle baş başa kala bilicez
(379 puan) tarafından
Ohh ne güzel ;))) iftarın tadı başka olur
(137 puan) tarafından
Evet ama malesef tutmuyorum 1gün tutdum korkdum sütüm azalar bebeğim 1aylık eşim tutuyor

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 160 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,325 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 428 göst.
29 Ocak 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 568 göst.
25 Ağustos 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 636 göst.