0 oy
281 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Burun kemiği ölçüsünü almadı sizin de sadece ense kalınlığı alındığı oldu mu? Ulturasonda da burun kemiği hiç belli değil sizin bebeklerimizin de böyle görüntüleri oldu mu burun kısmı dün düz normal mi bu durum endişeleniyorum biraz

image

5 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Burdakiler bunu  anlamaz sanirim ama Instagram da perinatoloji veya jinekoloji  dr larina gonderin cevap veriolar 
tarafından
Bu soruyu bir hafta önce falan sordum sonra kanamam olduğu için hastanede yattım o sırada test sonuçlarımız çıktı düşük risk çıktı aynı zamanda tekrar ulturasona girdiğimizde burun kemiği de görüldü gayet normalmiş ama cevap verdiğiniz için teşekkür ederim biranda telaşlandığım için belki tecrübeli anneler bir şeyler söyler diye sormuştum
tarafından
Simdi hersey iyi mi Yolunda mi?
tarafından
Dört gün hastanede kaldık. İkili test temiz dedi doktor burun kemiği de var ulturasonda kalp atışı var ve kıpır kıpırdı maşallah yani elhamdülillah şu anlık her şey yolunda
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilgim yok cnm daha küçüktür o endişe etme 
tarafından
İnşallah ya inşallah
0 oy
(935 puan) tarafından
3. Gebeligim bnde ilk kez verdim ikili testi ne oluyor onu bile bilmiyrm düsn artk 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 393 göst.
20 Mart 2022 Diğer kategorisinde Mavi&mavi (4 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 43 göst.
28 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek211 (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 174 göst.
15 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Cigdem25 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 166 göst.
6 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Mira 34 (97 puan) tarafından soruldu

378,963 soru

11,343,596 cevap

34,809 kullanıcı

...