0 oy
472 göst.
Diğer kategorisinde (572 puan) tarafından
Kaynanamdayiz daha once hic noyle bisi gormedim ben emekliyo 12 aylik poposunda uzun kil vardi cektim geldi icindeymis yarisi gelmedi cekincede cani acidi heralde geriye cekti kendini hastaneye goturmeme gerek varmi evdeyken böyle birsey olmamisti hic ya daha once basina gelen varmi

9 Cevaplar

0 oy
(1,390 puan) tarafından
Bişey olmaz canım ya kaka yapınca çıkar nolacak 
-Reklam-
0 oy
(689 puan) tarafından
Acaba altini değişirken bezemi dustu dicemde iceri nasjl girdi
0 oy
(44,718 puan) tarafından
Kaka yapinca çıkar.
0 oy
(7,754 puan) tarafından

Saç yemiş ayy şu an çok kötü oldum ya:sick: saçla ilgili iğrenç bir anım var maalesef aklıma geldi bir an

(1,633 puan) tarafından
İyyy kiz hiç bahsetme saçtan nefret ediyorum ne kadar açsam yemekte çıksa görsem bayılıyorum kusuyorum iğrenç birşey ya
(7,754 puan) tarafından
Aynen aynen benim de öyle. Kız okuyunca bile gerçekten iğrenç oldu midem
(1,633 puan) tarafından
Aynen inanır mısın cnm hayvanların tüyü çıksa o kadar rahatsız olmam ama insan tüyü nefret ya
(7,754 puan) tarafından
İşte bu yüzden çocuklara dikkat etmek gerekiyor. Sürekli ellerine bakıyorum temizlemeye çalışıyorum. Ev işleri filan bir tarafta duruyor öylece kızımla ilgilenmekten
0 oy
(3,156 puan) tarafından
Emeklıyo diyosun eline gelmiştir halıdan vs yutmuştur o da bir şey olmaz kakasıyla çıkar
0 oy
tarafından
Gerek yok hastaneye çıkar o tuvaletini yapınca
0 oy
tarafından
Kendi saçı dökülüyordu kızım elini emerken yutmuş küçücük kakasını yapınca çıktı dikkat ediyorum o günden beri
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Doktorluk bir durum yoktur belki ama saçı yutmuş olabilir eğer uzun bir saçsa bağırsağa biryere dolanmışta olabilir cekinmeyin bence kaka yaparsa kendiliğinden çıkabilir geçmiş olsun
0 oy
(307 puan) tarafından
Kızımın başına gelmişti böyle bir olay. Emekliyordu o sıra. Bezini değişirken farketmiştim. Azcık çekeyim dedim ağladı bıraktım bende kakasını yapınca çıkmıştı canım. Sarı saçtı kayınvalidemindi büyük ihtimal bir gün önce ordaydık çünkü. Ben çok dikkat ediyorum evde günde 2 kere süpürge açıyorum. Saçlarım hep topludur. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 191 göst.
11 Aralık 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 99 göst.
20 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde G.ll0 (1,542 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 174 göst.
8 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Tuğçe ALATAŞ (662 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 184 göst.

380,384 soru

11,389,285 cevap

34,894 kullanıcı

...