0 oy
249 göst.
Diğer kategorisinde (467 puan) tarafından
Kirmizi ışığı yanıp sönüyor f4 hatası veriyor eşim baktı sanırım gaz dolaşımı olmuyormuş napabiliriz anlayan varmi. Servisi cagirsak kim bilir ne zaman gelir 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kombinin Modeli ile onu nete yaz orda videolar var 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Suyu bitmiştir bizdede f4  veriyor baymak markası
0 oy
tarafından
Canım reset yapın düzelir ama yarın sabah servis çağırın bizimde oluyordu öyle 
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Su barı düşmüştür. 
0 oy
(149 puan) tarafından
Şu bari düşmüştür bizde de i zaman f4 veriyi 1.5 den fazla basmayın ama
0 oy
(395 puan) tarafından
Bizde oldu aynı şekilde servis çağırdım sorun neymiş biliyormusun kombinin bağlı olduğu priz dışa çıkıktı o priz yüzünden olmuş elektrik akımı nereye bağlı bulursanız bi oraya da baktırın adam şey dedi prizi yaptım 30 ver abi hakkına girmiyim dedi eşine belki seninkinde öyle birşeydir
0 oy
tarafından
Gaz geliyormu ocağa bizim gazımız kartlı bitince verir bu uyarıyı
0 oy
tarafından
Kombiyi 5 saniyeligine kapat tekrar aç duzelecektir.  Kapat derken şanteli indirme kombinin kendi aparatından yapacan bunu. Servislik sanıp servis parası verme boşu boşuna.  Bizde ya elektrik gidince ya su barı  azalınca oluyor hep kendim yapıyorum 
0 oy
(1,272 puan) tarafından
Suyu bitmiştir. Yada faturası ödenmemiş olabilirmi? Bizim başımıza gelmişti :) doğalgazı yatırmamışız kombi Bi anda arza verince bozuldu sandık :D 
0 oy
(3,107 puan) tarafından
Kombi kullanım kılavuzu yok mu orda yazıyordu sanki. Bizimki Daikin sizin ne belki aynıdır
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Su barı bitmiştir su yükleyin altta su yükleme düğmesi var ordan su yükleyin 1.5 olacak şekilde 
0 oy
(549 puan) tarafından
Bzde de olmuştu suyu btms dedi sanrm aynı f4 hatası esim yapmstı tanıdık vrsa cagrn koly bsy  Bı tus sdce 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 130 göst.
16 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 223 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Fairy.han (5,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
11 Ocak 2022 Aile kategorisinde Kurabiye canavarim (703 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Hicran123 (4 puan) tarafından soruldu

380,491 soru

11,392,274 cevap

34,901 kullanıcı

...