0 oy
127 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
düzenlendi
10 gündür annemgildeyim. Annem ameliyat olduğu için ben bakıyorum kardeşim küçük vebenden başka bakacak kimse yok. Benimde 4 aylık kızım var akşama kadar çamaşır bulaşık ev süpürme bir yandan çocuk bakma derken sol elim ve baş parmağım işaret parmağı orta parmak üçü karıncalanıp uyuşuyor kalıyor öyle bir çay bardağını bile kaldıramıyorum sizce zorladım mı niye oldu ki önce bişey yoktu

8 Cevaplar

0 oy
(2,493 puan) tarafından
Kalple ilgili bir problem olabilir belki
-Reklam-
0 oy
(1,158 puan) tarafından
Boynunla alakali olabilir canim bende boyun duzlesmesi var direk sol koluma vuruyor sol elimle agir kaldiramam guclu bir sekilde sıkamam hic birseyi 
0 oy
(1,575 puan) tarafından
Zorlamsta olabilirsin bide benim ki morariyodu karaciğerde pıhtı var demslerdi kan sulandırıcı kullanmstm geçti 

Sende öyle bsey oldgu zaman alabilirsin bı sakıncası yok bence bana ömür büyü kullan demsti ben kendim bıraktım ama yine arada oluyo
0 oy
tarafından
Boyundan kola vuruyorsa fıtık ihtimali var ama sen doktora git gene de
0 oy
tarafından
Sinirlerden kaynakli olabilir mi ki. Veya cok yordugn icin. Mesela teyzem annem ve kaynanam (kaynanamda teyzem) ben dordumuzde ellerde uyusme sisme vardir agri olur hepimizde gittik doktora ama hicbirsey bulamiyolar tedavi edilemiyo ne oldugunu anlamiyolar. En iyi hastame birde. Genetik bizimkisi sanirim. Sizde varmi boyle
0 oy
tarafından
Annemde de var o sinir sıkışması diye biliyorum
0 oy
(48,481 puan) tarafından
herkes baska bisey demis en iyisi doktora sor

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 384 göst.
2 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Cancanlarim (1,009 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 114 göst.
30 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Halime1992 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 72 göst.
9 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek06 (641 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
6 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma belgin (17 puan) tarafından soruldu

377,947 soru

11,312,766 cevap

34,745 kullanıcı

...