0 oy
119 göst.
Aile kategorisinde (886 puan) tarafından
Kizlar merhaba ramazana girdik gireli oğlum sabahlari 6 7 de kalkıyor normalde de gazlı bi bebek ama öyle böyle değil gece 3 de 4 de uyanıyor gaz yüzünden baya sancılanıyor sahurda dere otu roka falan yiyorum acaba bunlar ona daha çok mu gaz yapıyor o yüzden mi çocuğum sabah erken saatlerinde kalkıyor sancılanıyor kafama takiyorum uyku uyuyamiyorum lutfen fikir veririmisnz normaldede gazliydi ama sabah hayatta 6 7 de kalkmazdı 9 gibi iyi uyanirdi lutfen yardımcı olurmusunuz bu gaz için ne yapcağımı şaşırdım üstüne bide dişleri kaşınıyor aşırı huysuz çok teşekkür ederim şimdiden herkese hayırlı sahurlar. 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Dere otu normalde süt yapar cnm ben ikinci kızımda yumurtayla yerdim bunda da pazarda bulamadım. Sanmıyorum onun gaz yapacağını ama tabi her çocuk bir değil belki seninkine yaptı.
(886 puan) tarafından
Bu gün yemedim şimdi deniycem bakalım salatalık yapar ama dmi 1 salatalık yiyorum şaştım kaldım valla
tarafından
Salatalık yapar diye duymuştum cnm. Gazlı bebeğe su içsem de gaz yapıyor
-Reklam-
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Hem süt yapar hem zayiflamak icin kullanilir cok iyi bir bitki ama gaz yapar mi bilmiyorum canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 114 göst.
+1 oy
9 cevap 157 göst.
0 oy
1 cevap 97 göst.
8 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Burc (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 208 göst.
11 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,748 cevap

34,840 kullanıcı

...