0 oy
110 göst.
Aile kategorisinde (55 puan) tarafından
Kızlar sol kasigim ağıriyor yani nasıl anlatsam iğne batar gibi sağ kasığımda ağrı yok değişik bir ağrı nasıl anlatacağımi bilemedim iğne batar gibi bir ağrı ama ben korunma iğnesi oldum bitmesine 2 ay var 6 aylık korunma iğnesi nette ya hamile diyor yada hastalık belirtisi olabilir diyor yada apandisit niye buraya soruyorsun hastaneye git demeyin deneyimli insanlardan yararlanmak istiyorum tabiki doktora gideceğim sadece fikir amaçlı soruyorum not regl olmuyorum iğne vurulduktan sonra 5 aydir

3 Cevaplar

0 oy
(1,186 puan) tarafından
Apandisit sağ tarafta olır solda değil hastalığın gtimi bencede bir hastaneye git
(55 puan) tarafından
Ben regl olmuyorum cnm iğne vurulmadam düzenli oluyordum iğne vuruldum kesti olmuyorum nett birde cinsel yolla bulaşan hastalıklar da olabilir dedi ondan korkuyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Iğne regl kestiği için etkisi bitmeye yaklaşmış ya büyük ihtimal adet sancisidir canım adet olmaya çalışıyordur vücudun 
(55 puan) tarafından
İnşallah olurim ya
tarafından
Inşallah cnaom gebe olmadığından eminsen kekik çayı iç o hem ağrı yi sancıyı kesiyor hemde adet sokuyor iyi oluyor
0 oy
tarafından
Kan tahlili ver hamilelik için abla pozitif ise hamilelik değilsen doktora randevu al çünkü benim de ağrıyor ama ağrı kesin hamilelik diyemem 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 76 göst.
6 Haziran 2022 Diğer kategorisinde ASEL ESRA (1,559 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 54 göst.
18 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Simayyy (1,776 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Toprak_Hilal (2,369 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
28 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Ebrar sara (12 puan) tarafından soruldu

380,100 soru

11,378,855 cevap

34,864 kullanıcı

...