0 oy
268 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşimin köyünde kimse yok herkes yazın tatil için geliyor birde bayramda cenazede yemek yapıyolar 

Kaynana eşimi aramış koyde yemek yiyilsin diye bir yer yapılacakmis para toplanıyormus sende ver bende istemedim sonuçta Ramazanin amacı yoksul ihtiyaç sahibi olanı doyurmak bu ihtiyaç değil keyfî yemek yemek için yapılacak ben haksızmiyim

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Güzel olur bence oyle bi yer
tarafından
Bayramdan sonra olsn kimse yok kii yine ver diyorum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz cok güzel birsey bayramlarda filan iyi oluyor tabiki pamdemi bittikten sonra
tarafından
Bende bunu diyorum cnm
0 oy
tarafından
Hangi şehir bu köy
tarafından
Orda bir koy var uzakta :)) hiç görmedim valla adıni bilmiyorm düşün
tarafından
Hangi şehir de bilmiyor musun
0 oy
tarafından
Gayette haklısın ona vereceğine sma li bebeklere verin 10 lira 20 lira :)
tarafından
Kimse layık görmüyo biliyormsn hele kaynana her Ramazan böyle acelesi olmayan şeyi çıkarıyor kendi köyü ya
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Bacım o yemek yeri, cenaze sonrası, ramazanlarda, bayramlarda, düğünlerde yemek yapılsın diye. Hururi bir şey değil. Yanlış düşünüyorsun. Adam hayır yapmak istiyo belli, illaki kaynanan dedi diye her şeye de itiraz etme bence
tarafından
Bunun acelesi yok ramazandan sonra yapılabilir kimse yok boş yani kaynanada dedi diye değil ayrıca ben verme demiyorum sonra yapsınlar
0 oy
(309 puan) tarafından
Aman huzursuzluk çıkmasın allah için yap bosver Allahın yoluna gitsin kime nereye gittiği önemli değil 
tarafından
Huzursuzlk çıkmadı cnm ama her Ramazan ihtiyaç olmayan şeyleri çıkarıyorlar aman kimseye verilmesin yabancıya gitmesin vs. Diye yoksa verme demiyorum
(309 puan) tarafından
Hım anladım canm ozaman haklısın verme asıl ihtiyaç sahiplerine ver ulaştır
0 oy
tarafından
Yani karar alinmos ve yapiliyorsa eşinde köyüne gidip geliyorse vermeli artık
tarafından
Biz hiç gitmiyrz gitmedik de ama şuan boş olan köye niye ramazanda yapılıyor şuan Ramazan'da evinde biseyi olmayan insana verilsin bayramdan sonra yapılsın yine verelim diyorum
tarafından
O konida haklisin  zekat fitre vs yerine bunu veriyorsa o sacma
tarafından
Heh onun niyetiyle oraya ver diyolar buna sinir oluyorum eşimde yine veririz başkasına dedi ama ben istemiyorum sanki para bol
tarafından
Yok o dogru degil ya
0 oy
tarafından
Yazın tatile gidilen Bi yer için neden para veresiniz ki çok saçma 
tarafından
Dimi hiç görmedim gitmedim sadece tatil için gidiyor akrabaları birde orda yaşamadığı halde öleni oraya götürüyorlar bayramda sonra yapsınlar sırf yabancıya para gitmesin diye
tarafından
Gereksiz bişey ya boşuna para

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 143 göst.
0 oy
21 cevap 299 göst.
25 Ağustos 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 171 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Annelik cennettir (20 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 101 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Annelik cennettir (20 puan) tarafından soruldu

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...