+1 oy
232 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,099 puan) tarafından
Kızlar adını vermek istemiyorum bir gebe olarak diğer gebeleri dusunerekten bildiğimiz üzere altınla yarışan bir meyve var geçen baktım marketten 10 tanesi 25 lira sizce yaza ucuzlarmı? Önceki senelerde hiç bu kadar pahalı görmemiştim. Bu senede hasatı azmis galiba ondan diyorlar. Çok merak ediyorum yaza düzelir mi diye?

7 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Hic belli olmaz hersey ates pahalisi ya
(3,099 puan) tarafından
Markete girmeye korkar oldum ya daha nasıl şoka ugruycam diye
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Surda 20 gun sonra duser 5 liraya bence o dedigin
(1,808 puan) tarafından
Pazarda daha uygun vardır ya en azindan   gidebilirsen alirsin inşallah
tarafından
Oyle olsa bile iste en fazla o kadar olur insallah nasip olurda 5 lira yazan resmi ceker atarim buraya;))
(3,099 puan) tarafından
Pazara tek olsam çıkarım ama kızım var küçük kalabalığa sokmak istemiyorum covid falan korkuyorum yoksa pazardakiler hem daha ucuz hemde taze oluyor
tarafından
Evet bende pazardan aliyorum canim benimde bebegim var eltime birakiyorum mecbur sadece meyve degilya diger seylerde pazarda uygun oluyor
(3,099 puan) tarafından
Aynen kıyafet falanda uygun oluyo en çokta onun için çıkmak istiyorum ama eltiler uzak bana bı eltim yakın onunda 4 çocuk bı yandan kaynana kayınbaba bı yandan bide ben yük olmak istemiyorum elti dediğimde eşimin kuzenlerinin eşi elti deriz birbirimize
+1 oy
tarafından
Yani yaz meyveleri daha yeni çıkıyor ondan çok pahalı 1 ay sonra daha ucuz olur tabi 
(3,099 puan) tarafından
İnşallah ucuzlar ya
0 oy
tarafından
Yaz gelsin 1 ay ıcınde duser canım
(3,099 puan) tarafından
Düşsün ya biran önce
tarafından
Duser canım az daha sabrrt
0 oy
tarafından
Inan bende ucuzlamasini bekliyorum hicte ucuzlicak gibi gozukmuyor
(3,099 puan) tarafından
Öyle deme kız umudumuzdan vazgecmiyelim :D
0 oy
(3,156 puan) tarafından

İnşallah makul bir fiyata düşerde ümmeti müslüman yer e..r..k den bahsediyosun galiba:)

(3,099 puan) tarafından
Evet canım ondan bahsediyorum:)
(3,156 puan) tarafından
Bende çok severim bekliyoruz bakalım pazarlara gelmesini :-D
(3,099 puan) tarafından
Daha gelmedimi pazara bende düşünüyordum pazarda ucuz olur diye ama çıkamıyorum işte kızım icin
(3,156 puan) tarafından
Baya oldu bende çıkmayalı pazara benimde küçük kızım varda sanki daha gelmemiştir diye tahmin ediyorum ama belki de gelmiştir
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Bahsettiğin meyve yazın 4 tl ye düşüyo :) 

İlgili sorular

+1 oy
13 cevap 320 göst.
4 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Mucizelerim4444 (132 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 90 göst.
2 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fadik63 (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 185 göst.
15 Aralık 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde Selcan123 (274 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 550 göst.

382,982 soru

11,464,096 cevap

35,058 kullanıcı

...