0 oy
182 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (78 puan) tarafından

Hanımlar robot süpürge almak istiyorum kullanıp memnun kaldığınız markaları söyler misiniz bende ona göre bi karar veriyim kayboldum okadar marka arasında buradan daha kolay olur diye düşündüm teşekkürler şimdiden :)

13 Cevaplar

0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kendim :D..... 
(78 puan) tarafından
hahaha yetmiyo artık :D:D
-Reklam-
0 oy
(4,713 puan) tarafından
Kız robot süpürge ne
(78 puan) tarafından
baya pratik bi süpürge hergün evi süpür et baydı valla
0 oy
(252 puan) tarafından
Bende düşünüyorum almayı henüz bakıyorum epey sitesinden beğendiğin robot süpürge ile karşılaştırma da yapabilirsin 
(78 puan) tarafından
o siteyi bilmiyodum teşekkür ederim :)
0 oy
(119,456 puan) tarafından
kiz bu robot supurgeler merduven cikiyomu
(410 puan) tarafından
Merdiven nasil cikacak kiz :D ben ona takilmadim da bir odanin yarim saat surmesine takildim aksama kadar ev supurecek o zaman
(119,456 puan) tarafından
ne bilim bacak falan yapsalardi inip cikardi bi odayi vende yarim saatte yaparim ☺
(252 puan) tarafından
Bu Markadan markaya değişiyor mesela roborock çok memnun olduğunu söylüyorlar tam dublex için yine araştırmak da fayda var ben de almadım ama düşünüyorum
tarafından
Sevdoş kahkaha attım :D
(78 puan) tarafından
çıkanını görmedim henüz keşke olsa oda :D
0 oy
(5,220 puan) tarafından

xiaomi vcaumm mop pro 2si 1arada kullanıyorum ben ona çalış köle diyorım annem gelin evi güzel süpür diyo :D

(78 puan) tarafından
bakıyım onada
0 oy
(10,419 puan) tarafından

Nagihan 1988 aklın durur kanka tüm evi dip köşe silip süpürür yemek bile yapar :)

Bana pahalı gelıo kız onlar şaka bi yana :) 

0 oy
(44,724 puan) tarafından

Şu robot süpürgeye bı heveslenmeyn benmiyim acaba:D

(842 puan) tarafından
Bende hiç heves etmeidm ben kendim dip köşe yapmayınca icim rahat etmez örümcek ağlarına tavana kadar tutmam gerek hem o küçücük şey çöpü nereye koyuyor anlamadım ben
(44,724 puan) tarafından
Tabi süpürgenin başını cikarcan köşelere gircen misss:)
0 oy
(193 puan) tarafından

Xiaomi Mi Vacuum Mop Pro kullanıyorum, çok memnunum. Fırça temizliğini düzenli yaparsan performansı düşmez. Alırsanız eğer evin haritasını çıkarırken bozuk zannedip iade etmeyin :D Harita çıkarma işlemi zor oluyor biraz ama sonrası çoook rahat. Tavsiye ederim. 

tarafından
Cnm bendede var bundan. Ama kafasi karısiyor arada. Bi odayı supurtmek icin 3 4 defa sarj evine gonderip yeniden baslattigimiz oluyor. Seninkinde de oluyormu
(193 puan) tarafından
İlk kurulumu yapılırken oldu ama ondan sonra olmadı canım. Şarj istasyonunu direkt olarak buluyor.
0 oy
(1,690 puan) tarafından
Ben almadım ama en kısa zamanda roborock s5 max alacağım.. 
0 oy
(3,866 puan) tarafından
xiaomi vacuum mop pro , 3 hafta olacak alali , cok memnun kaldik
0 oy
(84 puan) tarafından
Ben homendin 1280h modelini aldım onu kullanıyorum canım alalı 2 hafta oldu ama hiç bi sıkıntı yaşamadım çekim gücü falan çok iyi ona bakabilirsin fiyatı da uygun hem
(84 puan) tarafından
Al al teşekkür edersin bana inan uç fiyatlar vermeye gerek yok hiç
(97 puan) tarafından
Homendin robot supurgesine bende bakiyodum sekli degisiik ya onun faydasi oluyomu koselere daha rahat girme anlaminda?
(84 puan) tarafından
Bence net olarak faydası var yuvarlakların videosunu izlediğim kadarıyla fırçayla temizlemeye çalışıyo köşeleri ama pek olmuyo bu hem şeklinden dolayı rahat giriyo hemde fırçası da daha uzun kaçırmıyo yani tozu pisliği falan daha detaylı almış oluyo
(97 puan) tarafından
Anladim tesekkur ederim canm alicam insallah bende ay sonu :)
(84 puan) tarafından
Rica ederim güle güle kullan şimdiden :)
0 oy
tarafından

O kadar paran varmı diye sorsana önce bacım :D

(78 puan) tarafından
doğru diyosun hele şu dönemde daha da zor para bulmak valla ama heves işte
0 oy
(1,848 puan) tarafından

Benimki bu canim. Nerdeyse 1 yildir kullaniyorum.

image

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 128 göst.
24 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 37 göst.
2 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Arya455 (175 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 115 göst.
30 Mart 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde &Gamzelimin.Annesi& (1,123 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 48 göst.
12 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Nnnnnn (226 puan) tarafından soruldu

380,914 soru

11,404,226 cevap

34,942 kullanıcı

...