0 oy
76 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1 puan) tarafından
Merhaba, 5 nisanda doğum yaptım. Bebeğimde yaş akciğer sendromu varmış, hiç göremeden yoğun bakımda küveze aldılar. Şimdi çok şükür düzeldi sağlığı iyi, doktor yarın emzirmeyi denettirecek emerse pazartesi çıkaracak inşallah. Tecrübesiz olduğum için korkuyorum tutması için yapabileceğim bir şey var mı? 

3 Cevaplar

0 oy
(128 puan) tarafından
Sabırla ve bol bol emzir emmese ağzına koymaya çalış
-Reklam-
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Sürekli pes etmeden emzir kuzum, Allah'ım yardımcın olsun
(1 puan) tarafından
Amin cümlemizin inşallah Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Canım ne kadarlık doğdu bilmiyorum bazısı emmesi gelişmeden dogabiliyor. Benim 34 haftalık doğdu meme ucumda hiççç yoktu. Ama sana veriyolar birbirinizin kokusunu alın diye. Mama yapıp sana veriyolar iciriyosun. Seni tutması için memeni elinle destekle ağzına koy burnu kapanmasın dikkat et. Emziremezsen üzülme ben gidip emziremeden zamanı doldurup geliyodum vakit geçiriyoduk memeyle temas etsin 
tarafından
Makas şeklinde tutuş var bana öyle kolay geldi öyle emziriyorum baş parmak üstte, işaret parmağımla orta parmağımın arasına alıyordum
(1 puan) tarafından
37+0'dı doğum yaptım 11 gündür küvezde, emerse çıkacak emmezse daha ne kadar tutacaklar niye tutacaklar bilmiyorum. Süt sağmaktan meme ucum çıktı şükür ama tutmazsa daha kalırsa diye çok korkuyorum
tarafından
Benim 12 gün kaldı 4 gün emzirdim hastanede hiç korkma bu sürede kendini toparlamaya bak sapasağlam çık karşısına doktorla da konuşmak işe yarıyor ben yalvardım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 64 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,449 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 23 göst.
9 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Susus (29 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
20 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 49 göst.
9 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu

381,004 soru

11,406,657 cevap

34,943 kullanıcı

...